Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

borsh - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe borsh,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj borsh Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:48 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

2 500 LEK / ditë

22 Sht 10:54 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Shitet, Toke, Borsh.

140 000 EUR

22 Sht 01:16 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Toke ne Borsh

90 EUR

22 Sht 01:16 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Toke ne Borsh

90 EUR

21 Sht 12:29 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Borsh

190 EUR

20 Sht 11:16 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Shitet toke ne Borsh

90 EUR

18 Sht 16:01 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

OKAZION TOKË NË BORSH

210 000 EUR

14 Sht 16:42 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

(A)�� SHITET TOKË 5400M², BORSH!

1 890 000 EUR

01 Sht 21:13 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Shitet toke ne borsh

100 000 EUR

30 Gush 15:17 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

(T)�� SHITET TOKË 2500M², BORSH!

750 000 EUR

29 Gush 09:03 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Shes Toke ne Borsh

200 EUR

05 Gush 12:54 Shtëpi , Sarandë

Shitet shtepi private ne Borsh

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Gush 18:34 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Toke en shitje ne Borsh

140 000 EUR

26 Korr 03:19 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

Truall ne shitje

160 EUR

14 Korr 13:45 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

TOKE NE SHITJE, BORSH.

800 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj borsh | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Borsh në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • borsh në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Borsh në kategorinë Pjesë këmbimi
  • borsh në kategorinë Shtëpi
  • Borsh në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • BORSH në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Borsh në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • borsh në kategorinë Apartamente
  • borsh në kategorinë Për fëmijë
  • Borsh në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione