bmw 735 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 735,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 735 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:04
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 15:04 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:04 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:04 Dyqani ,

FORD C-MAX , 2009 , MANUAL , 1.6 NAFTE , 110.000 KM !!!

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:04 Dyqani ,

FORD C-MAX TITANIUM , 2016 ,AUTOMAT , 1.5 NAFTE

10 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:04 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3490 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:46 ,

BMW 735 Benzin Gaz - Automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

Fiat bravo 1.9 Multijet Manual luku Abarth 16 valva �� shira

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:01 ,

Fiat Bravo 1.9 multijet 2008 Manual luku Abarth �� shira

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:01 ,

Okazion Fiat croma 1.9 disel mujtijet Automat 2008 shira

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 ,

Citroën c4 Picasso 1.6 disel 2010 Manual �� shira

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:00 ,

Volvo c30 Automat 2.0 diesl 2009 me 1 vite garanci shira

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

VW POLO 1.2 BENZIN - 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 23:57 ,

Blej Makina gjitha Llojet posht tregut Max 60%

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 14:25 ,

Dyqan sip 240.5m2 Nentoke 1000EURO M2 Elbasan M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
10 Qer 14:25 ,

Dyqan sip 121.5m2 Nentoke 1000EURO M2 Elbasan M.Ndrimi

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Qer 14:25 ,

Dyqan sip 119.5m2 Nentoke 1000EURO M2 Elbasan M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Qer 14:25 ,

Dyqan sip 62.1m2 Nentoke 1000EURO M2 Elbasan M.Ndrimi

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Qer 14:25 ,

Dyqan sip 61.2m2 Nentoke 1000EURO M2 Elbasan M.Ndrimi

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Qer 14:25 ,

Dyqan sip 59.6m2 Nentoke 1000EURO M2 Elbasan M.Ndrimi

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Qer 13:29 ,

Okazion ford fiesta nderrohet me smart

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 13:32 Dyqani ,

CITROEN C3 EXCLUSIVE 2006 , AUTOMATIKE , 1.4 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 18:27 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 10:10 ,

!!!Okazion!!! Shitet Bmw 118d (Me Targa)

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 735 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione