benzine gas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzine gas,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benzine gas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:41 ,

Mercedes benz c class C180

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

FORD FIESTA TITANIUM AUTOMATIK 2015

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:31 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 Benzine Gas Prins

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:31 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 230 Kompressor Benzine Gas BRC

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 ,

Mercedes Benz C 300 4 matik

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:20 Dyqani ,

VW POLO 2010 BENZINE GAS AUTO PENTA

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:17 Dyqani ,

RENAULT CLIO 2008 BENZINE + GAS AUTO PENTA

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:03 ,

FORD EXPLORER 3.5-BENZINE GAZ 4WD FULL OPTIONS

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 ,

Bmw Seria 5 e60

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:28 ,

MERCEDES AUTOMAT 4MATIC BENZINE GAS I 2005

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 ,

OKAZION OPEL MERIVA BENZINE VITI 2008 AUTOMAT (ZVICRA)

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:07 Dyqani ,

OKAZION CHRYSLER 300C GAS/BENZINE FULL

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Opel Astra 2006 1.6 Gas (Fabrike)/Benzine

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.4 benzine/gas 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:38 ,

Volvo XC 90 2004 2.5 Benzine Gas Automat 7 Vende

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:38 ,

⭕️SUPER OKAZION A Class 2.0 Nafte 2006⭕️

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:35 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:33 ,

MERCEDES BENZ C300(AMG LOOK),2012,FULL!!!

12 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 ,

OKAZION !!! MERCEDES BENZ C Class 204 ,2011,Nje Pronar!!!

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:32 ,

SHITET VOLVO S60, 2.4 Benzine + Gas

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Nissan Qashqai 1.6 Gas/Benzine

6 300 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:12 ,

//OKAZIONN C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:07 ,

Bmw 525i benzine gas

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMAT SUPER

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 ,

TOYOTA COROLA VRSO 1.6 BENZINE 2004 SUPER

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:45 ,

VOLKSVAGEN PASSAT 2009 NAFT AUTOMAT SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 ,

BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet

4 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:40 ,

Mercedes Benz C280 AMG 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 ,

Nissan Qashqai 1.6 benzin gaz 2009

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:49 ,

Ford Focus 1.6 Benzin+Gas Manual 2006����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:24 ,

Okazion Mazda 6 automat,

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 ,

JEEP COMPASS GAS BENZINE 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

FORD S-Max 2.0 Benzin + Gas ������������

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:07 ,

SPRINTER 3.5 Benzine ( konvertohet me gas 100% )

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:06 ,

‼️Shitet Mercedes Benz E300‼️

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:57 ,

Volkswagen Jetta 2008 Benzine Gas

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:39 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 Mundesi ndrimi

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 ,

Porsche Cayenne Benzine+Gas !!OKAZION!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 ,

SUPER OKAZION �� Benzine/Gas ��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:28 ,

MERCEDES E Class Benzine/GAS

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:16 ,

‼️OKAZION‼️Citroen XSara Picasso 1.6 Benzine Gaz Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:13 ,

Okazion w212 E300 me gaz.Nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzine gas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione