benz evo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz evo , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.



Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz evo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:22
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 11:38 ,

Chrysler me letra te sapo paguera

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:38 ,

Chrysler 2.7 benzin gaz

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:37 ,

OKAZION e 270 Amg ..ndrrohet..letra te sapo paguera..

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:37 ,

Reno shenik 1.9 naft automat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:37 ,

Mercedes c 220 avangard..letra te sapopaguera..

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:36 ,

Audi q 7

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:36 ,

BMW E92 320D

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 ,

Mercedes e 280 evo benzin gaz

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:35 ,

Mercedes C 300 AMG benzin gaz

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:35 ,

OKAZION:Mercedes Benz E280 CDI V6 EVO 7G TRONIK Avangarde

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 ,

Chervolet captiva..me letra te sapo paguera ..

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:35 ,

Evo 2,6 Benzine-gas Panorma super gjendje

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:34 ,

Mercedes c 200 automat

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:31 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:31 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:31 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:30 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:30 Dyqani ,

Mercedes Benz 420cdi v8 Bi-turbo

12 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 Dyqani ,

Mercedes-Benz EVO E200 CDi Automatike 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Mercedes Benz C-Class EVO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:29 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3benzin+Gaz 4x4 mundesi nderimi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:29 ,

//OKAZION GOLF 6 1.4 BENZIN 2009 AUTOMATIKE 159.000 KM����

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:28 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:28 ,

Audi A3

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:27 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 naft viti 2013

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:27 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:27 ,

Bmw E46

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:26 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:25 Dyqani ,

Hyndai i20 kamio Automatike

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:24 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

13 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:22 ,

Mercedes Benz C 200 CDI, viti 07/2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 4 PORTA ME DOGANE

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:22 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 Dyqani ,

Mercedes Benz E320 Cdi Automat -08

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:21 ,

✅BENZ C 220 CDI EVO AVANTGARDE MANUAL GJERMANIA ✅

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!



Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz evo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim