Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz 220 viti 98 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 25

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz 220 viti 98,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz 220 viti 98 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 06:47 Makina , Mallakastër

Mercdez benz 220 CDI

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 21:09 Makina , Durrës

Mercedes Benz

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 16:34 Makina , Korçë

benz

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 21:35 Makina , Tiranë

Benz E 220 viti 98 nafte kambio manuale letra te paguara

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 13:39 Makina , Durrës

Opel astra G

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 12:09 Makina , Tiranë

Mercedes benz

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 22:10 Makina , Tiranë

Mercedes-benz

1 800 EUR

02 Sht 20:46 Makina , Tiranë

Mercedes-benz

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 22:02 Makina , Fier

Mercedes benz E220 dizel

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 21:35 Makina , Librazhd

Mercedes Benz E 220

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 16:31 Makina , Kurbin

Mercedes Benz c220

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 18:15 Makina , Durrës

Shitet

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 07:27 Makina , Tiranë

Mercedes-benz 220 nafte 2003

400 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 12:42 Makina , Tiranë

Mercedez benz c clas 202

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 13:27 Makina , Tiranë

Mercedez Benz c clas 202

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 01:27 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz C-Class

2 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 20:15 Makina , Berat

Mercedes Benz 220 Naft

320 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 07:03 Makina , Tiranë

Mercedes benz sprinter viti 98

4 700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 20:22 Makina , Tiranë

Benz 220

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:20 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz 220 -97

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 14:29 Makina , Tiranë

Mercedes E 250 dizel -98

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 22:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 220 Diesel -98

3 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz 220 viti 98 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Benz 220 viti 98 benz 220 viti 98

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione