bateri makine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bateri makine,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bateri makine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:52
Linku:
,

S class 2011 FULL Opsion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:07 ,

PASSAT AUTOMAT

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:57 ,

Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:50 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

Passat/pasat 1.8 gaz-benzin, automat ‼️

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:07 ,

Okazion w212 E300 me gaz.

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:58 ,

SHITET BKLAS AUTOMAT 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

BMW X5

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:52
Linku:
,

S class 2011 FULL Opsion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:36 ,

�� OKAZION ����0692929100

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:43 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:13 ,

Shi8 Kategoria 211 Mercedes Benz E220 nafte 2004

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 ,

VW GOLF 6 PLUS 2010 - 2.0 TDI Automatik

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:58 ,

MERCEDES-BENZ EVO 320 CDI AVANTGARDE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:42 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 gati per perdorim

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:34 ,

BMW 530 FULL, NAVI TË MADH, SPORT

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:46 ,

Toyota Avensis 2.2 nafte 2006

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 10:33 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:56 ,

Honda Shitet Nderrohet 1.2l benzine-gaz 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 09:31 ,

C-class 220 cdi 2008 automatike look amg

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 15:02
Linku:
,

Peugeot 2007 Benzin/Gaz

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 20:43 ,

Shitet, letrat deri ne prill 2022

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 11:48 ,

passat 2.0/automat .

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 15:44 ,

OKAZION SHITET RENAUL BENZIN + GAZ

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 18:44 ,

OKAZION PER ARSYE MOSPERDORIMI

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:02 ,

Jetta Hybrid Highline

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 18:07 ,

JAGUAR S TYPE "BENZIN - GAS" --NDERROHET--

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 13:41 ,

Fiat Panda Automatike Klimatronik �� shitet&nderrohet

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 21:17 ,

Okazion Audi A4 nafte 1997

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bateri makine | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione