Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bateri bokse | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bateri bokse,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bateri bokse Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 14:36 Makina , Tiranë

W210 Automat

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 14:19 Makina , Tiranë

W210 Automat

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 08:42 Makina , Tiranë

Shitet w210 E220 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Sht 12:00 Makina , Tiranë

Shitet w210 E220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 22:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W210

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 22:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W210

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Gush 23:00 Makina , Tiranë

W210 E220 CDI AVANTGARD

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Gush 02:15 Makina , Tiranë

W210 AVANTGARD

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Korr 23:22 Makina , Tiranë

SHITET W210 E220 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Korr 10:54 Makina , Tiranë

ML 350

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 22:31 Makina , Tiranë

OKAZION Ford Focus 1.8 nafte 2003

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 21:35 Makina , Tiranë

W210 E220 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 22:44 Makina , Vlorë

��OKAZION ��

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 22:42 Makina , Tiranë

Mercedez ML 350 bluetech

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 21:04 Makina , Tiranë

SHITET W210 E220CDI AVANTGARDE

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 20:25 Makina , Dibër

mercedes benz

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 15:37 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Okazion

800 EUR

Viti: 2000
09 Nën 19:11 Makina , Tiranë

SHITET W210 E220 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Korr 19:44 Makina , Elbasan

Shitet VW Golf 3

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 07:17 Makina , Tiranë

OKAZIOON , FULL OPTION VOLVO S40

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Blutec

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:48 Makina , Durrës

shitet fiat grande punto

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Jan 15:26 Makina , Tiranë

SHITET E220 CDI AVANTGARDE

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Jan 12:57 Makina , Tiranë

SHITET W210

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Dhj 08:48 Makina , Fier

Mercedes E 280 cdi

7 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:21 Makina , Sarandë

Fiat Stilo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bateri bokse | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione