Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 shitet ose ndrrohet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3 shitet ose ndrrohet,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 shitet ose ndrrohet Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:21
Linku:
Makina , Fier

Ford everest off road ndrrohet

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27
Linku:
Makina , Durrës

Sprinter MAXI 415 - 2009 - 4.6Ton

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 08:59
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:46 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:45 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:45 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

Bmw 530D Seria 5 3.0 Nafte Look M Power E60 -05

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 Makina , Tiranë

Shitet & nderrohet vwpassat

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Vlorë

Citroen C4 nafte sherbime full, letra per 1 vit

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Automat

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

��TOTYOTA AURIS��

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Audi a3 2.0 tfsi SPORTBACK Benzin GAZ 0693585393

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:56 Makina , Tiranë

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Makina , Korçë

AUDI A6 2.4 V6 BENZIN + GAZ AUTOMAT ������

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Elbasan

Audi a6 3.0tdi quattro 2005 shitet-ndrrohet

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 Makina , Fier

ML350 DIESEL BLUTEC me dogan 2011 super full makina+NDRROHET

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:47 Makina , Fier

ML350 AMG DIESEL BLUTEC me dogan super full panoram+NDRROHET

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:47 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

OPEL AUTOMATIK VITI 2004 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 Makina , Fier

Q7 Sline 3.0T SUPERCHARGED SUPER MEGA FULL SHITET+NDRROHET

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:44 Makina , Fier

GL 350 AMG DIESEL SUPER FULL PANORAMA ME DOGAN + NDRROHET��

24 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:37 Makina , Durrës

Ford C-MAX 1.8 benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

Shitet ndrrohet range rover 4.4 benzin gaz

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

OKAZIONN Shitet/ ndrrohet (makin,Toke) porsche cayenne turbo

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina , Durrës

Audi A3 Sportback

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina , Fier

Audi A3 S-Line 2.0 Tdi 170hp (Panorama)

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Benz Cls Look BRABUS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Lushnjë

Shitet Audi A3 VITI 2011

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina , Gramsh

SHITET ose NDËRROHET ME MAKINE ME TE VOGEL

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 Makina , Fier

SHITET OSE NDRROHET TOUAREG

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:45 Makina , Lezhë

Shitet c class AUTOMAT

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:41 Dyqani Makina , Tiranë

AUDlA3

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:29 Makina , Shkodër

OKAZION AUDI A3 S Line

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Shitet golf 6 benzin gaz

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 shitet ose ndrrohet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione