Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament me qera te ish fusha aviacionit | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament me qera te ish fusha aviacionit,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament me qera te ish fusha aviacionit Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 1+1,Ish Fusha e Aviacionit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Nën 01:15 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera prane Universitetit ZKM

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Tet 10:29 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK ISH FUSHA AVIACIONIT !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
10 Sht 22:50 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1, ish fusha e aviacionit

35 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Korr 11:30 Apartamente , Tiranë

Super apartament 2+1 per qera, Ish fusha aviacionit, Garden

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Korr 10:13 Apartamente , Tiranë

Jap apartament 2+1 tek ish Fusha e Aviacionit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
29 Qer 16:58 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, te Ish-Fusha e Aviacionit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Qer 13:16 Apartamente , Tiranë

Super apartament 1+1 per qera, Ish fusha aviacionit, Garden

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
13 Maj 06:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1 apartament

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Mar 12:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Ish-Fusha e Aviacionit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Mar 12:33 Apartamente , Tiranë

Super apartament 1+1 per qera, Ish fusha aviacionit, Garden

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
07 Mar 08:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament tek ish fusha e aviacionit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Shk 11:20 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament 1+1,ish-fusha aviacionit,67000€

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
15 Dhj 05:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Ish Fusha Aviacionit

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 15:29 Makina , Tiranë

Makina me qera , Rr. Kavajes, duke nisur nga 15€/ dita.

15 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Dhj 18:22 Apartamente , Tiranë

Qera / Ap 2+1 / Ish Fusha e Aviacionit / ID Ap4021710

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Nën 16:07 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 2+1 ne Ish Fushen e Aviacionit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Korr 13:59 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 .Adresa : Ish Fusha Aviacionit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Jan 20:40 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 - Ish Fusha e Aviacionit

34 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
04 Korr 01:23 Apartamente , Tiranë

Ap 1+1 me qera ish fusha e aviacionit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Mar 03:20 Apartamente , Tiranë

Te ish fusha aviacionit jepet me qera 2+1+2

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Mar 12:49 Apartamente , Tiranë

Te ish fusha aviacionit jepet me qera 2+1+2

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Mar 17:28 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1+2 me sistem kapot dritareplastik

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Jan 16:09 Apartamente , Tiranë

Ish-Fusha e Aviacionit,Jepet me Qera Apartamenti 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
12 Sht 13:06 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
22 Sht 17:39 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament me qera te ish fusha aviacionit | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione