Yeti | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yeti,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Yeti Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:28 Dyqani ,

�� OKAZION SKODA YETI 2011 ��

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:36 ,

SKODA YETI 2.0 TDI VITI 2011 I SAPOARDHUR NGA ����

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:06 Dyqani ,

NE SHITJE SKODA YETI 1.8 BENZINE 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:15 ,

Skoda Yeti / automat / viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 ,

2012 SKODA YETI AUTOMATIKE

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:28 ,

2017 SKODA YETI 4x4 AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 18:45 Dyqani ,

SKODA YETI, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 1.2 BENZINE

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 00:52 ,

SHITET SKODA YETI 2015. SUPER GJENDJE !

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Pri 16:02 ,

Skoda Yeti 2011 1.4 Benzine

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:42 ,

Skoda Yeti, 2.0TDI

10 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 13:52 ,

SKODA YETI

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Pri 13:52 ,

OKAZION SKODA YETI AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Pri 13:52 ,

OKAZION SKODA YETI DSG

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Mar 14:36 ,

okazion skoda yeti 2012 cmimi 5600 euro

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:56 ,

Skoda Yeti super okazion

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 17:59 ,

SKODA YETI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Mar 10:31 ,

SHITET OKAZION

10 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 09:51 ,

* SHITET OKAZION *

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 10:43 ,

Okazion Skoda Yeti ne shitje

6 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Mar 14:01 ,

Skoda yeti automat 2.0 naft

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 11:36 ,

Shitet Skoda Yeti 4x4

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 08:59 ,

Skoda Yeti 2011 1.4 benzine me letra per 1 vit

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 00:32 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 06:57 ,

Skoda yeti 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:28 ,

Okazio - Shitet Skoda Yeti 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Jan 14:17 ,

Skoda yeti

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 21:02 ,

Okazion - Shitet per arsye transferimi jashte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Dhj 13:03 ,

OKAZIONN...SKODA YETI BENZINE VITI-10 134000KM

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 13:03 ,

BMW 525d. Letra tetor 2021

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 11:43 ,

Skoda yeti

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 14:18 ,

Okazion Skoda Yeti 1.2 Benxine 80.000 Km

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Dhj 16:57 ,

��OKAZION�� Shitet/Ndrrohet

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 13:15 ,

Skoda Yeti 4x4

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Nën 11:13 ,

Makina me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 12:34 ,

Shitet Skoda Yeti

4 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 15:39 ,

Skoda Yeti 4x4 Benzine-Gaz

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 14:01 ,

Okazion Skoda Yeti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 11:23 Dyqani ,

Skoda Yeti 4x4 DSG

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Sht 14:46 ,

Skoda

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 16:44 ,

Volkswagen Polo Benzine/Gaz 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 16:40 ,

Volkswagen Polo Benzine/Gaz 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Gush 13:06 ,

Skoda Yeti 1,2 Benzine Gas 2010 Automatike Full

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yeti | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • yeti në kategorinë Makina
  • Yeti në kategorinë Makina
  • yeti në kategorinë Makina
  • yeti në kategorinë Makina
  • YETI në kategorinë Makina
  • yeti në kategorinë Telefona celular
  • Yeti në kategorinë Makina
  • yeti në kategorinë Makina
  • Yeti në kategorinë Makina
  • Yeti në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione