Xhip | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xhip,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Xhip Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:03 ,

Mercedes Benc 280 Avangarde Evo

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:18 ,

Nderroj audi a4 me makin malore foristrad

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:27 ,

Shitet okazion benz c clas 4 matick benzin gas

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:17 ,

❌❌Shitet Bmw 320d (❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 20:54 ,

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 19:12 ,

Xhip

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 13:57 ,

SHITET NDERROHET XHIP 4X4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 17:46 ,

Shitet okazion benz c clas 4 matic

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 10:04 ,

Shes xhip Kia Sportage

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 11:00 ,

Shitet ..makin familjare

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 08:58 ,

Shitet audi a6 3.0tdi automatike 4x4 viti 05

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 09:21 ,

Kerkoj çekiça testate per mitsubishi pajero

500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 13:53 ,

BMW X5

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 00:34 ,

shes -nderroj

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 12:17 ,

Shitet/Nderrohet E200 Evo 2009 e sapo ardh nga gjermania

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 17:36 ,

xhip Opel frontera 2.2 naft 4x4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 19:49 ,

Shitet hyndai terrakano 2 .9 manuale vit 2004 .4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 22:16 ,

foristrade , xhip , range rover

3 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 22:12 ,

Bmw 540i

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 21:14 ,

Mercedes

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 01:11 ,

E2.4 V6

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 22:23 ,

OKAZION!!!Eclass 270 cdi avantgard

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 10:46 ,

Shitet xhip ne super gjendje

4 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 20:22 ,

Shirt free lander xhip 4x4 gaz/benxin 1.8

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 19:14 ,

Hyundai santa fe 4x4 xhip

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 09:49 ,

Shitet Mercedez-Benz ose Nderrohet me xhip 4x4

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 20:50 ,

Xhip Mitsubishi Pajero

13 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Sht 15:39 ,

Vw touran 1.9 automat ����Okazion

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 10:41 ,

Mercedez-Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 14:41 ,

Shitet Mercdes-Benz 211

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 22:37 ,

Misubish

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Gush 05:21 ,

Jeep

1 600 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Korr 22:18 ,

Land Rover

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 08:50 ,

Opel Frontera 2.0i

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Maj 12:09 ,

BMW X5

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 00:29 ,

Honda CR-v

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 01:36 ,

XHIP FORD MAWRICK

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 18:02 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 12:38 ,

Land Rover freelander

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xhip | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Xhip Xhip Xhip xhip Xhip Xhip Xhip xhip xhip Xhip

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione