Xhama te zi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xhama te zi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Xhama te zi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 17:38
Linku:
Dyqani ,

��2010 E550 AMG LINE�� Okazion

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:58
Linku:
,

BMW X5 M-Packet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:30
Linku:
,

C 220 AMG-Pack (fabrike)

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:36
Linku:
,

AUDI AUTOMAT 2007 2.0TDI MUNDESI NDERRIMI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:41
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:03 ,

Mercedez Benz 2009 full panorama

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:03 ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT AUTOMAT VITI 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:03 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

AUDI A4 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:00 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:00 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:59 ,

SHITET B CLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59 ,

Golf 5 GT 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:59 ,

SHITET TOYOTA RAV 4 2.2 D4D NAFT VITI FUNDI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:58 ,

OKAZION Audi A4 3.0 Sline Benzin/Gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:57 ,

Shitet Benz C class c200 nafte w203 c220 automatik xhama tzi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:54 ,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:53 ,

Golf GT Fabrike 2.0 TDI 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

Opel Insignia AUTOMAT 2009 FULL

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:51 ,

BMW 320d Coupe 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

Golf 6 1.4 Benzin Manual

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

CITROEN C4 PICASSO EXSLUSIVE 1.6 hdi

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

OPEL ZAFIRA NAFTE 2014 AUTOMAT 4+1 NDERRIM

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

GL 320 CDI 4-Matic

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Shitet VW TUARAN 1.9 Tdi me dogan sapo ardhur okazion ����

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Shitet Opel Astra 1.7 naft sapo ardhur me dogan

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

Toyota Auris 2008 naft 1.4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Polo 1.6 Nafte

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:47 ,

S350 Benzin Gaz Lungo

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

Shitet Goolf 5 1.9 Tdi Automat dsg sapo ardhur me dogan ����

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 ,

Passat 2.0TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

✅ Polo Benzin Gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

Shitet VW Jetta 1.9 naft automat sapo ardhur ���� OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

Fiat Qubo 1.3 Mtj Nafte 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

E 280 CDI Avantgarde Automat

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 ,

BMW X6 3.5 Nafte

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44 ,

ML 350 CDI 4-Matic 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:44 ,

Mercedes Benz B Diesel 2012 ���� Nderrohet✅

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:44 ,

Opel Meriva AUTOMAT 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:43 ,

Ford C-MAX AUTOMAT 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

GLK 220 CDI 4-Matic 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Golf 5 Plus 1.6 Benzin/Gaz 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Golf 5 1.9TDI AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Seat Altea 2.0 tdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:41 ,

Audi A3 Sportback Automat 12/2007 Nafte

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 ,

Seat Altea 2.0 TDI Automatike Zvicra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Seat Altea XL 2.0 TDI Automatike Zvicra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36
Linku:
,

AUDI AUTOMAT 2007 2.0TDI MUNDESI NDERRIMI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:36
Linku:
,

FIAT FREEMONT 2012 MUNDEESI NDERRIMI

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:36
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI MUNDESI NDERRIMI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:36 Dyqani ,

Shitet golf united 5 1.9 naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xhama te zi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione