Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X5 ne Shitje | Njoftime ne Gjithe Shqiperine


Gjej X5 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko X5 ne shitje të ndryshëm si, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. X5 ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej X5 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - X5.Sot 15:42
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:48
Linku:
,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 15:42 ,

Bmw X5 me qera Automat 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:42
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:42
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:42
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

�� Mercedes Benz C300 4Matic��

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:37 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:36 ,

BMW X5, VITI 2005, 3.0D

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:34 ,

SHITET/ NDRROHET ��C 280 4 matic ��

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:34 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:34 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:18 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine + Gaz -05 ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48
Linku:
,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:45 ,

GL 350 Bluetec/OKAZION

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:43 ,

Shitet BMW x5 2016 special edition 35d xdrive M package

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:38 ,

Apartament 2+2 me verand

1 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:38 ,

Shitet Apartament 2+1 super

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 14:38 ,

Shitet Vaj Agip Silblum i pa perdorur ne fuci i pa hapur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:38 ,

Aksesor metalik per sera

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 ,

Shiten Rrota Italiane

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:37 ,

Shiten Kapriata Metalike

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 ,

VW Passat 2015 Sport Edition , Diesel , Automat

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për bmw ne shitje? Shiko njoftimet për X5 ne shitje dhe gjej X5 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej X5 ne Shitje


Eksploro njoftimet për X5 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko X5 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Bmw M5, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë X5 ne shitje të tjerë Kërko X5 ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për X5


Keni X5 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për bmw ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për bmw të ndryshme. Shpërndaj njoftime X5 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • X5 në kategorinë Makina
  • X5 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • X5 në kategorinë All Category
  • x5 në kategorinë Makina | Fiat | Panda
  • X5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • X5 në kategorinë Makina | Hummer | H2
  • x5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 200 | C-Class
  • X5 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • X5 në kategorinë Makina | Smart
  • X5 në kategorinë Makina | Toyota | Land Crusier

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione