Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

W124. | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe W124.,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj W124. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:30 Makina , Durrës

Shitet ose Ndrrohet W124 0683947347

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:20 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:37 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ SEL 1982 NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:33 Makina , Fier

W124 e250 1994

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 Makina , Elbasan

Mercedez Benz W124 E250

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Makina , Korçë

BMW 528I look M Xdrive 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:42 Makina , Korçë

VW volkswagen tiguan 4motion

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

Pjes per benza 190 200 250

1 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

Benz 2.5 nafte

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:10 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes-benz w124

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:20 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz W124 coupe /Nderrohet

5 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 21:59 Makina , Tiranë

W124 200D

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 19:57 Makina , Shkodër

Okazion per pak dit

Viti: 2022
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 10:44 Makina , Tiranë

Shitet dyqani mundesi nderrimi me makin

112 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Nën 11:55 Makina , Tiranë

benz eclas w124

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 08:41 Telefona celular , Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

21 Nën 08:41 Telefona celular , Elbasan

Samsung 1

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj W124. | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione