W123 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 164

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe W123,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj W123 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 09:44 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 14:21 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 11:15 ,

240D ne shitje

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 12:24 ,

SHITET MERCEDES BENZ w123 230E SUPER GJENDJE

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 11:06 ,

SHITET MOTOR 240D PER W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 11:06 ,

SHITET PER PJES MERCEDES W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:36 ,

SHITET SARBATOR W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:31 ,

Shitet Gomin e xhamit par Mercedes w123

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:31 ,

SHITET DER SHOFERI ME XHAM ELEKTRIK PER W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:30 ,

SHITET XHAM I PARE BASHK ME GOMIN PER W123

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:30 ,

OFROJM TE GJITHA PJESET PER MERCEDES BENZ W123

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:29 ,

SHITEN SHIRITA INOKSI TE RINJ W123

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:25 ,

Shitet Der Mercedes w123

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:25 ,

shitet grup leve Automatike Mercedes w123

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:24 ,

OFROJM TE GJITHA PJESET PER MERCEDES BENZ W123

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 17:24 ,

Stopa te rinji w123

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Mar 17:23 ,

Shes Disk freksioni dhe specidisk per W123

80 LEK

Viti: 1981
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Mar 17:22 ,

Xham i pasem bash me korniz

50 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 17:22 ,

Mbajse kamje

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Mar 12:03 ,

shitet mercedes benz w123 240

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 23:59 ,

Kerkoj w123 per pjes kembimi ose me dokumenta

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 11:58 ,

W123

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:53 ,

mercedes benz w123

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:49 ,

mercedes benz w123 240

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:49 ,

mercedes benz w123 240

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 10:17 ,

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 17:39 ,

Mercedes-benz w123

1 600 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 10:40 ,

SHITET MERCEDES BENZ 240 #W123

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Jan 21:35 ,

SHITET MERCEDES BENZ 240 W123

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Jan 14:52 ,

Mercedes 240D pjese kembimi

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 13:28 ,

Shitet Mercedez Benz w123

5 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj W123 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

W123 w123 W123 W123 w123 W123 W123 W123 W123 w123

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione