Vw touran | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw touran,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw touran Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:27
Linku:
,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 22:35
Linku:
,

VW TOURAN 2.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09
Linku:
,

VW TOURAN 1.9 TDI-7G HIGHLINE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46
Linku:
,

VW Touran 2.0 Tdi automat 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:40 ,

⭕ Shitet Touran Super Gjendje ⭕

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 ,

VW Touran Me dogan Sapo Ardhur Nga Gjermania ‼‼‼‼

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 ,

VW Touran dizel 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:31 Dyqani ,

Vw TOURAN AUTO INGROSSO ����

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:26 ,

VW Touran 2.0 nafte 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:18 ,

Touran ‘06 3900€ automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - VW Touran 1.9 Tdi Diesel

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Vw Touran

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:03 ,

SHITET VW TOURAN 19 DIESEL AUTOMAT

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:00 ,

Fiat Bravo 1.9 multijet 2008 Manual luku Abarth �� shira

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:00 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:59 ,

Volkswagen Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:59 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI disel manual shira

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

Fiat bravo 1.9 Multijet Manual luku Abarth �� shira

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:40 ,

Okazion vetem per pak dit /Vw 1.9 diesel.nga Gjermania

4 300 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:34 ,

VW Touran 1.9 TDI Automatic

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:30 ,

Shitet touran 1.9 nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

VW TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 ,

VW Touran 2.0 Tdi 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 ,

VW Cross Touran

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 ,

VW touran

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:45 ,

VW Touran 2012 1.6TDI full nderrohet targa shqiptare

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:45 ,

OKAZION VW Touran 1.9TDI Automat Nafte 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:41 ,

BMW 535d Bi-turbo 300ps (pa taks lluksi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:24 ,

Okazion Shitet TOURAN 3500 euro 2004 1.9 nafte automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:19 ,

Touran 1.9 Nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 ,

Shitet 5650 euro

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:09 ,

OKAZION VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

Bmw 535d Bi-turbo 300hp (pa taks lluksi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:37 ,

VW TOURAN AUTOMATIKE!

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Dyqani ,

VW Touran 2.0 Nafte Viti 2006 7 vende U SHIT FLM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:18 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

Toyota Corolla Verso

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:04 Dyqani ,

VW Touran 2.0 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:57 Dyqani ,

Vw Touran 2.0 Tdi-kambio automatike

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw touran | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione