Volvo v50 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo v50,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo v50 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:36 ,

OKAZION Volvo V50 BENZIN 1.8 // GAZ - BRC ‼️

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 ,

VOLVO V50 2007 1.8 BENZIN-GAZ

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Dyqani ,

VOLVO V50 2.0D, Viti 2004, Nafte, manuale

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 ,

Audi A3 Sportback SHES/NDERROJ.

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:08 ,

Volvo v50 1.6 nafte Manual super ekonomike

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:17 Dyqani ,

Autoveture

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:10 ,

Volvo V50 2.0D viti 2010 4700 euro. E targuar, super gjendje

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:24 ,

Volvo v50

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:33 ,

Volvo V50 2.0 Automat Cat momentium

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:11 Dyqani ,

OKAZION! Volvo V50 2.4 Nafte Automatike, Gjendje Perfekte!

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:55 ,

Volvo V50

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 15:08 Dyqani ,

Volvo v50 -1.6 nafte (MUNDESI NDERRIMI)

3 190 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:34 ,

����Volvo V50 Automat OKAZION����

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 09:52 Dyqani ,

VOLVO V50 2006 AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 09:51 Dyqani ,

VOLVO V50 2007 AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 22:42 ,

Volvo

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 23:55 ,

Volvo V50

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:31 Dyqani ,

Auto City - Volvo V50 2.0 Nafte

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 11:32 ,

Volvo V50 2007 2.5 Turbo Benzine/Gaz

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 12:09 Dyqani ,

OKAZION! Volvo V50 2.4 Nafte Automatike, Gjendje Perfekte!

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:04 ,

Volvo V50

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 10:51 ,

Volvo V50 1.6 benzin dhe gaz 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 19:14 ,

Volvo V50 1.6 benzin/gas

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 11:28 ,

Volvo V50 1.6D

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 14:22 ,

Shitet Volvo V50

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 23:22 ,

VOLVO V50 e sapo targuar mundesi nderrimi

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:54 Dyqani ,

Volvo V50 1.6 Naftë D2 2010, motorr shumë ekonomik!

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:58 ,

Volvo v50

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:53 ,

OKAZION Volvo V50

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 17:04 ,

Volvo v50 2.0 Diesel

4 099 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 19:44 ,

Volvo V50

5 980 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:11 ,

Volvo V50 1.8 benzin gaz viti 2007

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 17:12 ,

Volvo v50 2.0 naft manual okazion 2990€

2 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 16:22 ,

Volvo

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 19:35 ,

Volvo V50 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 11:44 ,

SHES VOLVO V50 SPORT EDITION !

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:36 ,

Volvo V50 1.6 benzin/gas

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 10:27 ,

Volvo V50 1.6 benzin/gas

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:49 ,

Eshte fulle opsion

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo v50 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione