Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo 2.5 naft | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 14

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo 2.5 naft,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo 2.5 naft Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 19:19 Makina , Korçë

Shitet ose nderrohet Touareg R5

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 11:16 Makina , Durrës

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT AUTOMATIKE 4x4 FULL OPTION

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 14:20 Makina , Tiranë

U SHIT FLM MERR JEPPPPPPPP Audi A4 2.5 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 12:06 Makina , Korçë

Volvo S40 2.5T / R-Design Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:55 Makina , Tiranë

shitet touareg 2.5 naft

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 18:07 Makina , Tiranë

Mercedes e 250 ...OKAZIONNNN..

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 09:37 Makina , Kukës

T4 Multivan 2.5 TDI Syncro

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 01:17 Makina , Krujë

Volvo v70 2.5D

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 22:32 Makina , Kucovë

Volvo V70 2.5 Naft FULL OPTION

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 14:34 Makina , Durrës

Nissan murano 2015 naft automat super full

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Tet 13:50 Makina , Shkodër

Volvo S80

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 19:31 Makina , Durrës

Okazion Mitsubishi Eclipse

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 19:58 Makina , Durrës

Volvo V70 2.5 naft

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo 2.5 naft | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Volvo 2.5 nafte 2005 Volvo 2.5 naft

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione