Volkswagen transporter | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volkswagen transporter,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volkswagen transporter Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:00 ,

FUGON VW VOLKSWAGEN T5 2.0 TDI manual super gjendje

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:26 Dyqani ,

NE SHITJE VW VOLKSWAGEN TRANSPORTER 1.9 TDI 2009

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 12:14 ,

❌Volkswagen Transporter T5, 1.9 TDI Nafte, Manual 5+R, 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:06 ,

makine frigorifer makin frigorifer Transporter T4 frigorifer

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:33 ,

Volkswagen T5 1.9 TDI 2 dy dyer anesore

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 10:33 ,

Volkswagen Caddy Flex-pak 2dyer anesore

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 10:33 ,

Volkswagen T6 2.0 TDI 2 dy dyer anesore

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Pri 01:33 ,

Volkswagen Transporter 3

13 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 01:21 ,

Volkswagen Transporter 3 Multivan

10 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 09:23 ,

Volkswagen transporter 2.0 naft

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 02:40 ,

Volkswagen Transporter T5

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 15:06 ,

SHITET! VW Transporter 8+1 (2009)

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 11:46 ,

VOLKSWAGEN T5 TRANSPORTE 2006, CMIMI 6900 EURO

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 11:38 ,

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5, CMIMI 6900 EURO

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 21:59 ,

VW CARAVELLE TRENDLINE

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 22:43 ,

Shitet vw transporter t6 viti 2017

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Jan 21:09 ,

volkswagen transporter

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 22:19 ,

Shitet VW Transporter 1.6 tdi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 11:54 ,

Kamionqine Volkswagen

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 17:19 ,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.5 TDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 20:37 ,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.5 TDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 20:37 ,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.5 TDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 15:07 ,

VW transporter

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 15:09 ,

Volkswagen transporter

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:19 ,

VW TRANSPORTER

15 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Maj 17:02 ,

SHITET OSE NDEROHET ME 6+1

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 17:36 ,

Furgon Volkswagen Transporter 1.9 TDI

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 17:12 ,

Volkswagen Transporter 2012 *4Motions*

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 13:32 ,

Volkswagen Transporter 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 17:52 ,

VOLKSWAGEN transporter 1000 euro

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 23:25 ,

Volkswagen Transporter 2.5

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 15:06 Dyqani ,

U SHIT VW Transporter 2.5 tdi viti 2008

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volkswagen transporter | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione