Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz Vito ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej Mercedes-Benz Vito ne shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz Vito ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Benz ne shitje në GJithë Shqipërinë - Gjej Mercedes-Benz Vito ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Sot 19:33 ,

W Turan 2005 0KAZION 3600 Euro

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:47 ,

VITO AUTOMATIK DIESEL KONDICIORE KAMER PARKIMI VITI 2010

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 ,

Shitet nderohet okazion model Lungo

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:45 ,

renxh rover sport

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:44 ,

mercedes benz vito 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:44 ,

Shitet nderohet model xxl

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:39 ,

Vito//automat//4x4

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 Dyqani ,

Citroen Nemo 1.4 Diezel Automat 2009

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:41 ,

MERCEDES BENZ VITO 5+1VENDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

MERCEDES BENZ VITO 220 CDI AUTOMAT 4×4 8+1VENDE

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:40 ,

Mercedez Vito 9 Posti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

super vito 5+1 e Vitit 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:52 Dyqani ,

Furgone me qera 8 vende dhe makina te tjera familjare

49 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:09 ,

❌vito okazion❌❌❌

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:33 ,

Mercedes vito

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:18 ,

Vito 220 cdi 2007 Long

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Dyqani ,

Makina familjare me qera 5&7&8 vende Tirane Rinas

29 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:04 ,

vito 4x4 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 18:40 ,

Mercedes Vito

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:21 ,

Audi

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:28 ,

Vito 220 diesel

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

Vito 220 diesel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

Vito 220 diesel lungo

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:51 ,

Mercedes Vito 220 CDI 111 Naft Manual -10����

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 16:10 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito viti 2014 220 cdi

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 11:48 ,

Mercedez benz vito

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:35 ,

Shitet Vito 220-116 ne super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 06:28 ,

Vito 112 cdi

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 11:45 ,

Vito 111 CDI 6 Vende 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 00:12 ,

Mercedes vito 111

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 00:05 ,

Mercedes vito 111

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kërkuar për Mercedes-Benz Vito ne shitje? Shiko njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz Vito ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz Vito ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Mercedes-Benz Vito ne shitje të tjerë Kërko Benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz Vito ne shitje


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes-Benz Vito ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mercedes-Benz Vito ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Škoda
  • Vito në kategorinë Makina | Honda
  • Vito në kategorinë All Category
  • vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • vito në kategorinë Automjete
  • Vito në kategorinë Makina | Nissan | Primastar
  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 350 | S-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Fiat | Fiorino
  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 300 | S-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione