Viano | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viano,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Viano Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:36 ,

220 cdi automat 2001 superrr

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:24 ,

Shitet Nderrohet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:00 Dyqani ,

NE SHITJE Mercedes-Benz VIANO 220 CDI Viti 2004

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:04 ,

Mercedes Viano 300 BlueEficienty Full

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:05 ,

Mercedez Viano Ambiente 3.0 V6 CDI Long VIP

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 18:55 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:12 ,

Mercedes Benz Viano V6 2009

10 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 10:40 Dyqani ,

MERCEDEZ BENZ VIANO 2010 SWISS AUTO

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 08:11 ,

Mercedes Benz Viano 220 cdi, blueficence,kambio automatike

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 08:10 ,

Mercedes Benz Viano model XXL, dhjetor 2004

9 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 13:18 ,

makina viano 2004 me luk2012

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 09:32 ,

Viano vip bus. 4x4

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 09:07 ,

Mercedes viano 116 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 21:39 ,

Shiten serdile vito ose viano

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
13 Pri 21:39 ,

Shiten serdile vito ose viano

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 21:39 ,

Shiten serdile vito ose viano

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 12:11 ,

Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 11:11 ,

mercdez-benz viano 220 cdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:34 ,

Viano,Minivan me Qera 8+1 Noleggio, Rental_elton

1 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:44 ,

Viano 2.2 Cdi - 2009 Automat

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Pri 11:55 ,

Viano 220 cdi 8+1 vip

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 17:37 ,

Viano 2.2 nafte + gaz

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 09:56 ,

Mercedes-Benz Viano Trend 2.2 Cdi

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 22:44 ,

Tata viti 2002 me motorr benz 2.2 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:05 ,

Shitet Mercedes-Benz Viano minivan 8+1

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Mar 19:40 ,

okazion.mercdez-benz viano 220 cdi

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:21 ,

Viano 2.2 2006 307241 km

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 11:35 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 11:38 ,

Audi A8 4.2 TDI quattro

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 09:41 ,

Viano 115

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 21:37 ,

Mercedes Viano 2007 VIP ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 23:02 ,

Mercedes Benz viano 220 cdi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 15:26 ,

Viano

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 16:01 ,

Mercedes viano 220

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viano | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione