Vespa ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Vespa të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota, Vespa në shitje apo nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor Vespa online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motor Vespa që i përshtatet nevojave tuaja.Dje 16:28 ,

Okazion Ford Focus 1.8 Naft

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 01:45 ,

Shitet choper

3 000 EUR

Viti: 1993
16 Pri 08:51 ,

Vespa faro basso dhe Vespa GS

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Pri 01:19 ,

Piaggio Vepsa 200PX

2 900 EUR

Viti: 2005
12 Pri 13:24 ,

NDEROHEN ME MAKIN

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 23:13 ,

Vespa pk

3 500 EUR

Viti: 1989
08 Pri 00:23 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
04 Pri 23:06 ,

Vespa

500 EUR

Viti: 1997
01 Pri 15:29 ,

Shitet Vespa

600 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
30 Mar 15:56 ,

VESPA 70cc et2

400 EUR

Viti: 2010
26 Mar 16:57 ,

Vespa 1971

600 000 LEK

26 Mar 08:04 ,

Vespa special 1978

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
26 Mar 08:03 ,

Vespa

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
23 Mar 20:15 ,

SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Mar 20:13 ,

PJESE PER VESPA

1 LEK

Viti: 1990
20 Mar 16:48 ,

Kona bike

300 EUR


Dëshironi të blini motorr Vespa të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Motor Vespa ne shitje


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, Vespa,njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet per Vespa tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motor Yamaha ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor Vespa në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime per Vespa dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr Vespa të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione