Varse | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

27 Nën 12:35 ,

Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Nën 12:27 ,

Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Nën 12:27 ,

Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
23 Nën 18:18 ,

Set Sermi 925

1 500 LEK

10 Nën 12:38 ,

Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
10 Nën 12:38 ,

Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Tet 16:50 ,

Varse Argjendi

100 EURNë fillim