Vario | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vario,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vario Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:49 ,

Mercedes Benz Vario 815D

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 11:45 ,

Fugon vario

3 300 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 19:55 ,

Shitet minibus

10 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:53 ,

❌❌SHITET FUGON MERCEDES BENZ VARIO 814D FRIGORIFER❌❌

8 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 17:44 ,

Fugono vario 711

43 000 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 13:20 Dyqani ,

Mercedes VARIO

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 13:07 ,

Autobus Minibus Mercedes benz Vario

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:18 ,

Shitet Furgon Vario 614

8 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:32 ,

Autobuz vario 814

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 21:05 ,

Vario

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 19:42 ,

Mercedes benz vario okazion 614

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 15:49 ,

Mercedes benz vario

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Shk 13:21 ,

Mercedes benz vario

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Shk 09:35 ,

SHITET VARIO 615

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 21:56 ,

Furgon Vario

8 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 17:07 ,

Okazion

11 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 16:55 ,

Okazion

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 20:37 ,

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vario | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vario në kategorinë All Category
  • Vario në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vario në kategorinë Makina
  • Vario në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vario në kategorinë All Category
  • vario në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vario në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vario në kategorinë Fitnes/Ushtrime
  • Vario në kategorinë Automjete
  • Vario në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione