Vala Mar | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Vendbanime , 35

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vala Mar,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vala Mar Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:34 ,

Ne Vala Mar, shesim apartament 2+1

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Qer 13:06 ,

Ne Vala Mar, shesim apartament 2+1

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Qer 14:49 ,

SHITET APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI VALAMAR

83 400 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 11:30 ,

VILE PER SHITJE VALA MAR

22 000 EUR

18 Pri 20:34 ,

Shitet shtepi pushimi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Mar 11:57 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VALA-MAR RESIDENCE!

98 500 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Nën 17:48 ,

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE REZIDENCEN VALA MAR

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
29 Maj 12:03 ,

Shitet apartament,Gjiri i Lalezit.

52 290 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Maj 12:03 ,

Shitet apartament ,Gjiri i Lalezit.

64 440 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Jan 14:35 ,

Shitet shtepi pushimi

127 500 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Jan 20:51 ,

Shitet shtepi plazhi

Numri i dhomave: 3
15 Korr 18:07 ,

SHITET SHTEPI PLAZHI

Numri i dhomave: 3,5
24 Pri 14:25 ,

OKAZION!! Tek kompleksi VALA MAR me 750 euro.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Pri 14:50 ,

Durres, shes apartament 1+1

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Mar 10:23 ,

Shitet per arsye emigrimi

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
07 Nën 12:14 ,

Durres, shes apartament 1+1+A+BLK

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Gush 14:50 ,

Shtepi private + truall

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vala Mar | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione