Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:57
Linku:
Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:08
Linku:
,

TOYOTA YARIS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

13 Korr 09:13 ,

Cadillac escalade 6.2 V8

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 07:56 ,

Toyota Yaris 2009 1.4NAFT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 18:45 ,

Toyota Yaris 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Korr 15:06 ,

Toyota Yaris 2009 Benzine

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 22:57 ,

toyota yaris 1.3 benzine gaz

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Korr 20:40 ,

Toyota yaris

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 18:40 ,

toyota yaris 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 17:09 ,

Toyota yaris 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 15:58 ,

Toyota Yaris

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 15:58 ,

Ford S-Max 2007 shume i mbajtur me 7 vende

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Korr 22:20 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 20:26 ,

Shitet toyota yaris 1.4 naft automat

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Korr 13:06 ,

Toyota Yaris

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 21:12 ,

Benz 200 cdi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 17:52 ,

TOYOTA YARIS LUNA 1.3 VVTI B / GAZ

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 16:28 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, VITI 11/2006, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 15:26 ,

Renault Clio 4 viti 2013 1.5 nafte

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 15:19 ,

Shitet makina Toyota Yaris

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 12:33 ,

Toyota yaris 1.4 Turbo D4D Sol

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 12:18 Dyqani ,

S H I T U R .....

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 07:42 ,

Toyota

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:00 ,

Toyota Yaris 1.33 Benzine Manual 6 marsha

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 19:28 ,

Toyota Yaris

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 16:03 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 20:56 ,

OPEL MERIVA

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Korr 14:52 ,

Shitet toyota yaris 1.4 naft automat

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 13:52 ,

Toyota yaris

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 13:46 ,

Okazion toyota yaris

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 08:57 ,

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 21:59 ,

OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 17:18 ,

TOYOTA YARIS 1.4D

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 12:05 ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2013

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 14:25 ,

Shitet toyota yaris 1.4 naft automat

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 12:29 ,

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 22:43 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 22:34 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Korr 20:25 ,

BMW

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 16:36 ,

shitet toyta yaris 2006 1.4 naft automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Korr 16:15 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione