Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:52
Linku:
,

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 22:10
Linku:
,

TOYOTA YARIS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

02 Gush 14:28 ,

makina me qera duke filluar nga 15€ dita

15 EUR / muaj

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 10:29 ,

makina me qera duke filluar nga 15€

4 EUR / muaj

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 21:46 ,

SHITET TOYOTA YARIS

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 19:02 ,

��CITROEN C5 AUTOMAT 1.6 NAFTE FRANCA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 14:57 Dyqani ,

Toyota Yaris -1.3 benzin 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 14:19 ,

Toyota Yaris 1.3 benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 11:41 ,

Shitet Toyota Yaris Okazion 2013

3 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 11:26 ,

ford focus c max

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 08:08 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D Super ekonomike

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 19:36 ,

Shitet toyota yaris 1.4 naft automat

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 19:28 ,

Shitet

36 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 15:50 ,

Toyota Yaris

4 800 EUR Çmimi me zbritje

31 Korr 13:59 ,

Pasat cc shitet ose nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 13:32 ,

Shitet Toyota Yaris 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Korr 20:58 ,

Merjep.al

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 10:46 ,

VW PASSAT SEL 2.0 TDI 2013 FULL OPTION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 10:14 ,

Peugeot 407,92 mij km b. gaz. M.nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 11:30 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Korr 09:20 ,

makina me qera duke filluar nga 20€

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Korr 22:08 ,

Toyota Yaris

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 20:53 ,

Toyota yaris

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Korr 19:36 ,

Toyota yaris 1.4 naft

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:36 ,

Shitet Toyota Yaris Verso

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 23:12 ,

Toyota yaris

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 21:26 ,

Toyota Yaris 2013 1.4D

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 11:25 ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 11:03 Dyqani ,

S H I T U R .....

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 10:31 ,

Toyota Yaris Benzine/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 09:49 ,

Toyota Yaris 2011 1.3

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 09:21 ,

Toyota yaris

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 21:17 ,

Shitet toyota yaris 1.4 naft automat

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 15:07 ,

Shitet Toyota Yaris

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 18:46 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 17:18 ,

Toyota yaris

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione