Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Gush 15:31
Linku:
,

Toyota Yaris ����Automat 6G (+\-),05/2009,1.3 benzin����

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:31
Linku:
Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:31
Linku:
,

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

09 Gush 00:29 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 00:19 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Gush 00:19 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 22:37 ,

Toyota yaris verso 1.3 benzin automat

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 13:10 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.0 BENZINE �� AUTO PENTA ��

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 09:34 Dyqani ,

S H I T U R .....

3 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 07:55 ,

Toyota Yaris 1.4Nafte 2010 , 1.4nafte 149.600Km

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 03:12 ,

toyota yaris manuale

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 03:12 ,

ALFA 147 GAZ BENZIN.

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 03:12 ,

TOYOTA YARIS 1.4 Nafte.D4D. Ne gjendje perfekte.

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 22:36 ,

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 22:36 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 16:00 ,

TOYOTA YARIS automat

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:23 ,

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 13:47 ,

��FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 13:41 ,

Toyota yaris 1.0 benzin viti 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:21 ,

Toyota yaris 1.4 diesel 2006 klima

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 11:03 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT ��

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:56 ,

Shitet toyota yaris 1.4 Naft

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:49 ,

10k Followers 28$

Numri i dhomave: 2
07 Gush 10:07 ,

Mercedes Benz Cls 320 Cdi -06

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 22:56 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Gush 21:53 ,

toyota yaris 2006 3400 € okazion

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 19:49 Dyqani ,

TOYOTA YARIS HYBRID/1.5 BENZINE, VITI 2014, AUTOMATIKE

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Gush 18:46 ,

Toyota yaris 1000 kubik gjendje shum t mir

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 04:27 ,

1000 FOLLOWERS-2.5€

2 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Gush 19:14 Dyqani ,

Ford Fiesta Titanium benzin-gaz 2009 . 0675766607

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 14:50 ,

Shitet Toyota Yaris

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 13:14 ,

Okazion Automat Viti 2011 U SHIT FLM MERRJEP

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Gush 12:32 ,

Shiten Kapriata Metalike

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione