Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota pick - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota pick,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota pick Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Tet 12:29
Linku:
Të tjera , Tiranë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 20:24
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 07:10 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Shiten Disqe 17 per Fuoristrada

16 000 LEK

Sot 07:03 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 2.0 nafte ✨

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:03 Makina , Tiranë

Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:53 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:35 Pjesë këmbimi Të tjera , Tiranë

Motorr Seat Ibiza 1.6 benzine

200 EUR

Sot 01:08 Makina , Tiranë

Okazion Bmw Seria 7 740ld 2018 super full

41 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:29 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI 2.0 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:56 Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION SOT E550 FULL PANORAMIC ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Dyqani Makina , Tiranë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIK ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION E550 FULL PANORAM ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Makina , Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:24 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:56 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:56 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:56 Makina , Fier

‼️ ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:56 Makina , Fier

‼️ CITROEN C5 2010 FULL ‼️

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 Makina , Tiranë

Audi A3 automat 2014 Okazion

14 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:24
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:08 Makina , Elbasan

Citroen C4

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes Benz C180 Kompressor 2005 ✅����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:25 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:23 Makina , Durrës

Shitet Clk 270 Automatike 2004 Okazion 2.8€

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:22 Makina , Kukës

Shitet & Nderrohet Range Rover Sport 3.0 - 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz super okazion

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:14 Makina , Kurbin

BMW Benzin- GAZ NDRROHET plus minus

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:06 Dyqani Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 18:40 Makina , Tiranë

Bmw Seria1 Full Opsion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:06 Makina , Tiranë

AUDI A6 Look Rs 2017

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:59 Makina , Tiranë

Shitet/ nderrohet audi a4 2.0 tdi

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A8 4.2 TDI 2014

25 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:35 Makina , Kukës

Touran 1.6 automat 6+1

18 480 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0TDI 2016

19 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:14 Makina , Durrës

��FORD MONDEO BENZINE ��

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 Makina , Tiranë

OKAZION SUBARU IMPREZA

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:32 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 13:53 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 R DESIGN FULL EXTRA 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota pick | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione