Timon anglez | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Timon anglez ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Timon anglez Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:43
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:52
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:48 ,

makina ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:45 ,

Shitet Mercedez Benz c220 Timon Anglez

2 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:58 ,

Mercedes Benz cls 2008 Okazion!!

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:44 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:43 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:43
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:18 ,

SHITET Benz EVO Automat 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 ,

VW TURAN AUTOMATIK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

toyota estima

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:29 ,

W203 2006 automat OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 ,

✅C class 2006 automat✅

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 ,

OKAZION Ssayoung REXTON 2009 Automat 4X4

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:18 ,

Bmw

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:03 ,

♦️♦️OKAZION Audi A6 OKAZION♦️♦️

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:35 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:16 ,

Bmw 525

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:39 ,

Mercedes( S)super gjendje

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 00:02 ,

Shitet Mercedes-Benz w203

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 22:55 ,

OKAZION Mitsubishi pajero shogun

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 22:27 ,

Mercedes E220 cdi timon anglez

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 18:43 ,

VW sharan 1.9 d Manual

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 08:03 ,

Ford Mondeo 2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 15:43 ,

Mercedes benz e class 270

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:55 ,

toyota estima

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 12:35 ,

Mercedes-Benz W210

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:22 ,

Shitet - Nderrohet BMW 320. E46. 2001.

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:14 ,

Shitet Audi A4

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 09:49 ,

Shitet Bmw ,me timon Anglez

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Pri 08:50 ,

Focus 1.6 Diesel

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:33 ,

Nissan Qashqai 1.5 naft 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 03:05 ,

VW Passat dizel 2016

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 05:50 ,

mundesi nderimi me makin pa portobagazh

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 17:31 ,

audi a6 benzin gaz 1.8 turbo ose ndrohet me makin me naft

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 11:59 ,

Mercedes Benz 270 cdi elegance

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 10:24 ,

Shes landrover

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 12:13 ,

Opel vectra timon anglez

17 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 11:24 ,

Nisan navara

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 20:29 ,

Mercedez benz c220 cdi

350 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 16:11 ,

Mercedes benz c220

350 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 15:58 ,

BMW 730D F01 Diesel

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 19:29 ,

Mercedes benz c220

350 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 10:37 ,

Vw sharan 1.9 d Manual 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:36 ,

Audi A6

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 10:33 ,

Shitet ford focus benxine-gaz Automat

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 17:07 ,

Shitet/nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 10:13 ,

Mercedes Benz C300 AMG Facelift

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Timon anglez | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Timon anglez Timon anglez

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione