Stabilizator | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Stabilizator , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Stabilizator Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:08 ,

Golf V 2007 1.9Nafte

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:34 ,

VW CADDY - 06 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

Vw Passat 2006 1.9 TDI

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

Volvo xc90 2.5T B+GAZ,Automat 7 Vende,2006

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:16 ,

Opel Astra 1.9 viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:33 ,

Bmw E46 Nardo Grey, Full Look M3

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 11:09 ,

Ford Mondeo dizel

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 10:38 ,

BENZ C180 KOMPRESSOR ELEGANCE (W203) BENZIN+GAZ GJERMANIA

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 20:42 ,

Shitet C280 Benzin-Gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:05 ,

Vw Tiguan 2.0 TDI

8 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 16:27 ,

SHITET TOYOTA YARIS 2005 1.3 +GAZ

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 18:39 ,

SHITET TOYOTA YARIS 2005 1.3 +GAZ

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 16:45 ,

Shitet W203 220CDI Automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 15:57 ,

Ford explorer

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 20:38 ,

C clas C200

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 20:28 ,

OKAZIONNN Shitet c klas motorr i zi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 14:45 ,

Shitet bmw 2005 nafte 1.9 manual me letra per 1 vit

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 11:45 ,

Nissan

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Jan 13:54 ,

Golf 5 _OKAZION_

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:33 ,

MERCEDES BENZ EVO 320 CDI 4 MATIC

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:08 ,

Shitet evo 320 cdi 4 matic 2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 11:03 ,

SHITET TOYOTA YARIS 2005 1.3 GPL

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 19:28 ,

U Shit Flm merrjep.al

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 01:19 ,

shitet

2 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Stabilizator | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim