Sprinter 208 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 200

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter 208,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter 208 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:29 ,

☆☆Sprinter 220☆☆ OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 12:43 ,

Benz

4 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 12:45 ,

Sprinter 208

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:21 ,

Mercedes benz sprinter

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:08 ,

Sprinter 208Cdi

5 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Shk 10:14 ,

shitet sprinter 208 viti 2004 me letra te prera

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 14:31 ,

Mercedez benz 914

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 18:06 ,

Shitet sprinter 208 ne super gjendje

4 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 18:10 ,

Ford transit

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 01:59 ,

Sprinter

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 01:57 ,

Sprinter

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 19:37 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 21:16 ,

Sprinter

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 12:44 ,

sprinter 208

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 20:05 ,

Sprinter 208

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 16:50 ,

mercedez benz sprinter 208

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Dhj 15:13 ,

Shitet Sprinter 12+1

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
03 Dhj 02:50 ,

sprinter 208

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 02:50 ,

Sprinter 208

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 18:17 ,

Sprinter

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Nën 14:47 ,

Mercedes Benz - Sprinter 208

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 21:45 ,

Sprinter 208

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 10:34 ,

Sprinter 208 viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 09:23 ,

Sprinter super okazjon

9 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Qer 22:01 ,

Sprinter 208 CDI Supeer gjendje

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Qer 15:55 ,

Sprinter 208

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 15:00 ,

Mercedes benz sprinter 208 viti 2004 motor 2.2

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 14:56 ,

Mercede benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 18:42 ,

Shitet Sprinter 208 ne gjendje te mire

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 16:56 ,

Sprinter benz 208

52 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 14:06 ,

mercedes benz sprinter 208 cdi viti 2004

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 21:28 ,

Shitet

520 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 17:48 ,

Okazion sprinter benz 208

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 19:00 ,

Sprinter 208

2 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter 208 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione