Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinder ne elbasan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 119

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinder ne elbasan,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sprinder ne elbasan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Nën 13:00
Linku:
Makina , Berat

SHITET FURGON

6 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

18 Nën 13:00 Makina , Berat

SHITET FURGON

6 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 19:18 Makina , Tiranë

Benz sprinder shitet ose ndrrohet me foristrad me karroceri

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Tet 09:58 Makina , Fier

Karrotrec okazion 6999 e

6 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 07:37 Makina , Tiranë

Sprinter

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Korr 20:16 Makina , Elbasan

Shitet sprinder viti 2003

8 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Korr 22:13 Makina , Berat

Mercedez Benz

700 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 08:54 Makina , Korçë

315 super gjendje 2009

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 04:53 Makina , Elbasan

SPRINTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 19:34 Makina , Elbasan

SPRINDER

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 18:03 Makina , Elbasan

SPRINDER

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 08:56 Makina , Kavajë

mercedes benz sprinder

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 17:06 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sprinder 319 4x4

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:06 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sprinder 319 4x4

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:05 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sprinder 4x4

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 17:42 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sprinder 4x4

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 18:45 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sprinder 4x4

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 10:59 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sprinder 4x4

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 20:11 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sprinder 4x4

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 08:27 Makina , Kukës

Shitet Sprinder 313

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 22:35 Makina , Fier

Fugon

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 14:26 Makina , Shkodër

Mercedes-benz sprinder 4x4

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 10:38 Makina , Elbasan

sprinder 515

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 06:30 Makina , Korçë

Sprinder

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 16:10 Makina , Fier

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinder ne elbasan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione