Sport | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sport,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sport Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:27
Linku:
,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:57
Linku:
,

Mercedes Benz ML 350

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:56
Linku:
Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT, VITI 2018, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

24 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 21:39
Linku:
,

Audi A4 SLine

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10
Linku:
,

SHITET RANGE ROVER SPORT SDV6

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 12:52 ,

Golf Sport Van 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:51 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL AUTOMAT-07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULL-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

EVO 200 / 2007 / AVANTGATDE / AUTOMAT / FULL / ME DOGAN ����

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

F30 2.0 nafte 8G

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

FIAT-BROVO-1:9-NAFT-MANUAL-VITI-2008-SUPER EKONOMIKE-8-VALV

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:45 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:45 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:44 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:44 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - C Class 200 Cdi DieseFull Option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - MB C Class W203 180 Kompresor

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

OKAZIONNN !! RANGE ROVER 3.6 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:38 ,

MERCEDES BENZ GL350 NAFTE //AMG LOOK FULL OPTIONS OKAZION

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:37 ,

vw Passat CC benzin 2015

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:37 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:37
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 ,

MERCEDES BENZ C200 FULL OPTIONS

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:36
Linku:
,

ML 350 Bluetec / 2013 Full / BTC-XRP-DOGE-ADA-BNB: Accepted

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 ,

�� AUDI A3 2.0 TDI-AUTOMAT /SPORT/BACK FULL FULL OPSION ��

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

Mercedes-benz E320 cdi EVO

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

Okazion evo e280 sport pacet avantgard��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:30 ,

C-Klass 320-CDI Sport-Edition Harman\Kardon 7G DE����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 ,

MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE FULL OPTIONS

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Dyqani ,

OKAZION CORSA 1.7 Dizel-Viti 2009-‼️

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:29 ,

Mercedes Benz C300 3.0 benzin 2011 4 Matic Amg Line

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28
Linku:
,

OKAZION!! VW GOLF 5 2.0 TDI

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

MERCEDES-BENZ C230 KOMPRESSOR , SPORT EDITION

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27
Linku:
,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz S class 350 bluetec✅

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

Tiguan 2.0 TDI

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:20 ,

Tiguan 2.0 TDI

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:19 ,

TIGUAN 2.0 TDI

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

Mercedes C200 Kompressor 2005 , Benzine+GAZ ⛽️

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 ,

Tiguan 2.0 TDI

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:19 ,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

AUDI A6 3.0 TDI Sapo ardhur nga GJERMANIA��������

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 ,

C class 2005 full opsione

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:17 ,

C class sport edition

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 ,

VOLVO XC60 2.0 D4

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sport | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione