Smart fortwo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart fortwo,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart fortwo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:23 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:03 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzine

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

Shitet Smart ForTwo 2016, shume praktike dhe ekonomike

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:34 ,

Smart forTwo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:29 ,

Smart Fortwo 0.8 nafte Automat Ndrrohet

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 ,

Smart fortwo 1.0 2008 PANORAMIK Benzin-Gaz OKAZION

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:45 Dyqani ,

Smart ForTwo 800 Naft

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:06 Dyqani ,

SMART FORTWO CABRIO, 900 BENZINE AUTOMAT 2007.

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:08 ,

Smart ForTwo Limitet one Full options

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:45 Dyqani ,

Auto City - Smart ForTwo,2009,Automat,Panorame

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 00:07 ,

Smart fortwo 700cc cabrio

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 00:07 ,

Smart fortwo 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 21:15 ,

Shitet smart 2012

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 18:33 ,

Shitet smart 2012

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 14:22 ,

Smart Center - for tow - 2009

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:22 ,

Smart Center

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:22 ,

Smart Center - for tow - 2014 - fulllll Opsion

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:14 ,

Smart Center - for tow - Diezel

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:14 ,

Smart Center - for tow

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:14 ,

Smart Center - For Tow - Super

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:14 ,

Smart center - for tow

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:14 ,

Smart Center - for tow - 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:14 ,

Smart Center - BRABUS - ��

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:14 ,

Smart Center - for tow - super

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:14 ,

Smart center - For Tow

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 12:25 ,

Shitet Smart Fortwo 600CC

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Pri 11:16 Dyqani ,

Smart Fortwo 800cc nafte automat 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Pri 10:32 ,

Smart fortwo 800 Nafte

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 21:11 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 22:34 ,

Smart fortwo okazion

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 14:33 ,

Okazioon Urgjent - Smart Look Brabus Exlusive

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 09:08 ,

Smart ForTwo 66 Km OKAZION U SHIT FALEMINDERIT

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 23:23 ,

Smart fortwo

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 17:53 ,

Shitet smart fortwo 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Pri 18:12 ,

Smart fortwo 2005 okazion ‼️ ��2200 € ��

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 15:31 ,

SMART FORTWO 2009 1.0 BENZINE

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 21:18 ,

Smart Fortwo 1.0 cc Automat Euro 4 Ndrohet

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 16:44 Dyqani ,

Smart ForTwo

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 09:40 ,

SMART FORTWO

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 13:22 ,

Smart okazion 1600 euro i pa diskutueshem

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Pri 05:51 ,

Shitet Smart I sapo ardhur nga Gjermania.

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Pri 18:57 ,

Smart fortwo 700cc

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 15:02 ,

Smart

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Pri 09:42 ,

Smart fortwo

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Pri 09:30 ,

Smart ForTwo

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart fortwo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione