Shtepi Pushimi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi Pushimi ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Pushimi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 19:08 ,

OKAZION SHITET OBJEKTI 17 APARTAMENTE

450 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
16 Pri 17:41 ,

Durres, Super prone!!

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
16 Pri 15:30 ,

JEPET ME QIRA VJETORE APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE KOMPLEKSIN

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
16 Pri 14:39 ,

Vile ne shitje, Vlore

1 100 000 EUR

15 Pri 22:16 ,

OKAZION Shitet Objekti 17 Apartamente(2+1)(1+1)

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
15 Pri 17:04 ,

Shitet shtepi tek mali i robit durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
13 Pri 23:13 ,

Dhoma & shtëpi pushimi.��

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Pri 01:39 ,

Jepet me qera shtepi pushimi Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Pri 10:51 ,

Jepet me qera shtepi pushimi vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
11 Pri 10:51 ,

Apartment me qera ditore!

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
11 Pri 10:51 ,

Jepet me qera shtepi pushimi

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
08 Pri 20:58 ,

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2,5
08 Pri 10:41 ,

Shtepi pushimi

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Pri 14:17 ,

SHTEPI PUSHIMI ME QIRA NE KOMPLEKSIN LURA GJIRI I LALZIT.

420 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Pri 21:56 ,

Gazoniere 40 m2

21 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
29 Mar 17:06 ,

Shtepi Pushimi

2 200 EUR

28 Mar 23:33 ,

Shitet apartamenti

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Mar 10:41 ,

1+1 ne shengjin

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
14 Mar 08:08 ,

Çmimi për m² € 534

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Mar 16:43 ,

Çmimi për m² € 580

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
08 Mar 10:23 ,

Jepet shtepia me qira

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Mar 16:02 ,

Shitet shtepi pushimi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 12:09 ,

Shitet apartamenti

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Mar 12:09 ,

Okazikn

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Mar 12:09 ,

Shitet apartamenti 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Shk 12:31 ,

Jepet shtepia me qira

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Shk 10:38 ,

VALAMAR gjiri lalzit hamallaj 1+1 shtepi me qera

70 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Jan 08:19 ,

Apartament 100 m larg detit

18 500 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi Pushimi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione