Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi pushimi Vlorë | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtëpi pushimi Vlorë,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtëpi pushimi Vlorë Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:48 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private+truall në shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Tet 11:54 Apartamente , Vlorë

Apartment me qera ditore!

350 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Gjendje: I ri
11 Tet 16:21 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi Lungo mare

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
31 Gush 19:25 Vila , Vlorë

Dhoma plazhi

300 LEK /

19 Gush 20:50 Të tjera , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

20 EUR

07 Gush 09:07 Apartamente , Vlorë

Apartament 30 € - Orikum, Vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
05 Gush 16:34 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
31 Korr 11:56 Të tjera , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR

25 Korr 19:01 Apartamente , Vlorë

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE VLORE

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
23 Korr 20:13 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
20 Korr 18:56 Apartamente , Vlorë

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE VLORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
19 Korr 23:02 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi me qera Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
08 Korr 12:58 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

20 EUR

Numri i dhomave: 2,5
05 Korr 22:16 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
04 Korr 17:58 Të tjera , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR

01 Korr 21:03 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 1+1 -3 minuta larg nga Lungomare

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
01 Korr 14:43 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
29 Qer 13:22 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
29 Qer 11:23 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi uji i ftohte

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Qer 21:44 Dhoma , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR / ditë

25 Qer 12:02 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
24 Qer 14:16 Dhoma , Vlorë

✅Shtepi pushimi me qera✅

30 LEK / ditë

19 Qer 14:05 Dhoma , Vlorë

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR / ditë

17 Qer 03:05 Apartamente , Vlorë

shtepi pushimi

25 EUR /

Numri i dhomave: 2
16 Qer 23:48 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera vlore

40 EUR / ditë

16 Qer 22:45 Apartamente , Vlorë

shtepi pushimi

25 EUR /

Numri i dhomave: 2
16 Qer 08:36 Shtëpi , Vlorë

shtepi pushimi

1 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Qer 03:29 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi me qera Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
28 Maj 23:18 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi 2+1

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Maj 18:58 Apartamente , Vlorë

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE LUNGO MARE, VLORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Maj 13:20 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE VLORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
17 Maj 13:18 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE LUNGO MARE, VLORE

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
15 Maj 18:17 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE VLORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtëpi pushimi Vlorë | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione