Shtëpi dhe tokë me hipotekë | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtëpi dhe tokë me hipotekë,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtëpi dhe tokë me hipotekë Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 12:47 ,

SHTEPI DY KATE ME HIPOTEKE NE BATHORE

100 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
03 Mar 14:00 ,

Shtepi banimi + toke

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
23 Shk 13:49 ,

Shtepi private ne Arapaj,(me Hipoteke)

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Tet 14:36 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE ME 500M TOKE

700 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Tet 15:26 ,

Shtepi dhe toke

25 000 EUR

14 Tet 18:44 ,

Shitet shtëpi me hipotekë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
01 Sht 09:26 ,

Shtepi banimi ne Sauk te vjeter

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Korr 22:00 ,

2 shtepi dhe 4800 m2 toke ne maminas

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
02 Korr 11:21 ,

Shitet Shtepi ne Plug te Lushnjes

42 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
05 Shk 19:53 ,

Shtëpi në tiranë

Numri i dhomave: 8
25 Dhj 16:22 ,

Shtepi private ne vore Okazion

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
04 Dhj 17:08 ,

Shtëpi me hipotekë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Nën 15:11 ,

Shes shtepi private

65 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
30 Gush 12:54 ,

Per Biznes dhe Banim

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
14 Korr 12:18 ,

Shtepi plus toke hamallaj -gjiri lalzit

56 000 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Qer 21:14 ,

Shitet në Vlorë

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
21 Qer 12:46 ,

TOKE 1200 M2 + SHTEPI NE AUTOSTRADE LEZHE

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
26 Maj 15:24 ,

Me hipoteke

15 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
28 Pri 20:24 ,

Shitet Shtepi Private +15 Dylym Toke !

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
06 Pri 16:37 ,

OKAZION SHITET SHTEPI NE FIER

50 000 EUR

Numri i dhomave: 6

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtëpi dhe tokë me hipotekë | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione