Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpia ne golem | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shpia ne golem,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shpia ne golem Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar ne pazari i ri tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:28 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHPI DRURI ME 1550 M² TRUALL!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:25 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHPI TE VJETER ME 1000 M² TRUALL NE DOBRESH!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 15:24 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHPI DY KATESHE TEK KOMUNA E PARISIT!!!

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 15:24 Makina , Durrës

MERCEDEZ BENZ E350 DIESEL SUPER FULL

12 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:18 Shtëpi , Tiranë

SHESIM SHPI NE PETRELE ME 6300 M² TOKE!! 270 000 EURO

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 10:59 Apartamente , Vlorë

Okazion shtepi 40m² + garazh 19m² ne lungomare vlore

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 08:19 Shtëpi , Elbasan

Shpi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Tet 20:20 Apartamente , Fier

Shitet 1+1 me pamje ne rruge kryesore

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Tet 16:19 Shtëpi , Tiranë

SUPER OKAZION!!

1 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Tet 13:30 Makina , Tiranë

Shitet passat sel 2015 full option

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 10:46 Shtëpi , Vlorë

Shpi private me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
01 Tet 13:42 Shtëpi , Durrës

Shitet shpi private

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
01 Tet 12:33 Shtëpi , Skrapar

Shtepi

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 12:33 Shtëpi , Skrapar

Shtepi

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Sht 18:02 Shtëpi , Durrës

Jepet shpia me qera 1+1 0693880093

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Sht 14:26 Shtëpi , Korçë

Shitet shpia

Numri i dhomave: 3
21 Sht 00:03 Shtëpi , Tiranë

Astir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 09:38 Apartamente , Vlorë

shitet

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
18 Sht 19:33 Apartamente , Vlorë

Shpia eshte e kompletuar dhe jepet me qira

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
16 Sht 05:38 Shtëpi , Tiranë

Myslym Shyri Shtepi 110m

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
14 Sht 12:17 Shtëpi , Kurbin

Shitet

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
11 Sht 21:15 Shtëpi , Berat

Shitet

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
11 Sht 14:26 Shtëpi , Skrapar

Shtepi

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Sht 15:26 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Sht 10:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shpi me qera 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Gush 17:00 Dhoma , Vlorë

orikum shpi me qera

30 LEK / ditë

31 Gush 16:56 Apartamente , Vlorë

orikum shpi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
31 Gush 16:56 Shtëpi , Vlorë

shtepi me qera orikum

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
31 Gush 16:56 Apartamente , Vlorë

shpi me qera ne orikum 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
27 Gush 10:28 Shtëpi , Vlorë

Shpi pushimi private Qera ditore

25 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
22 Gush 18:24 Shtëpi , Tiranë

shpi private me 1000m toke ne VOR(TIRON)

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
20 Gush 21:03 Shtëpi , Korçë

Shtepi

24 000 LEK

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shpia ne golem | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione