Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet e 270 manual | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet e 270 manual,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet e 270 manual Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:41 Makina , Kurbin

Shitet 2800€ CLK 270 cdi manual Viti 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:47 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:50 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:50 Makina , Korçë

❌SHITET VW CADDY LIFE 1.9TDI/MANUAL❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Fier

Hyundai IX35 Manual 2011 Motorr 2.0 Naft 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:07 Makina , Mallakastër

Hyundai ix35 Motorr 2.0 Naft

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Skoda Oktavia 2010 1.9 nafte manual 4400 euro

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:32 Makina , Korçë

VW volkswagen tiguan 4motion

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Sht 18:57 Makina , Durrës

Shitet Mercedez 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 15:16 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus Portobagazh 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 12:31 Makina , Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 10:56 Makina , Tiranë

Mercedes benz clk

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 21:59 Makina , Tiranë

Shitet nderohet vito

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 10:42 Makina , Sarandë

Shitet E Class 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 16:35 Makina , Shkodër

Shitet Land Rover Discovery 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 10:54 Makina , Tiranë

Touran 1.9 Nafte Manual 7 vendeshe

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 21:23 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 16:12 Makina , Fier

Polo 1.4 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 02:00 Makina , Korçë

��Ogazion shitet ����Mercedes Benz E 270 CDI, Avangard, ����

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 12:46 Makina , Librazhd

shitet mercedes benz E-270 CDI Avantgarde

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 12:28 Makina , Fier

Polo 1.4 nafte

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 19:33 Makina , Pogradec

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:25 Makina , Kukës

mercedes c270 - 2003 -manual

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:10 Makina , Tiranë

190

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 20:10 Makina , Tiranë

E 200

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:08 Makina , Sarandë

Shitet E 270 cdo motorr te zi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 13:57 Makina , Sarandë

shitet E 270 cdi me motorr te zi w211

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 11:16 Makina , Elbasan

Shitet benz w202

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 21:15 Makina , Tiranë

E klasse

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 23:08 Makina , Fier

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 20:41 Makina , Durrës

Shitet ML 270 cdi manual

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 18:29 Makina , Tiranë

Alfa miTo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 09:33 Makina , Shkodër

Benc e class

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Nën 17:53 Makina , Sarandë

shitet/nderrohet E 270 cdi Manual

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Nën 10:36 Makina , Durrës

Okazjon eklas 270 cdi manual

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 09:47 Makina , Durrës

Citroen

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet e 270 manual | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione