Shitet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 220813
Vendbanime , 48470
Elektronika , 35476
Të tjera , 9783

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 17:45
Linku:
,

VW CADDY LIFE 1.9 TDI 2007 (4+1 “ATP”)

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:30
Linku:
Dyqani ,

SHITET BENZ GL350 VITI 2010 NAFTE

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:30
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:20
Linku:
Dyqani ,

SHITET Benz B Class gaz benzinë

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 04:46 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:45 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:45 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:45 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:45 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:40 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:39 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:39 ,

Tiguan 2.0 TDI BLUEMOTION 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:35 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:19 ,

Shitet ose nderrohet G 6.3 AMG viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 04:19 ,

Porsche Cayenne S OKAZION

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:16 ,

Shitet golf 4 1500€ i diskutushem.

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:16 ,

Shitet golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:16 ,

Mercedes Benz 220 Automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:16 ,

Mitsubishi outlander 2.4 Automat

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:16 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:16 ,

VW Passat nafte 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:16 ,

Seat Leon 1.9,,, 2007 Letrat 1 vit

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:03 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:01 ,

FORD FOCUS AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:57 ,

Shitet ose nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:57 ,

shitet shtepia dy kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 03:57 ,

Ford Fiesta 2014 benzine

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 03:55 ,

Shitet Golf 6 2.0 Nafte viti prodhimit 2009..

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:54 ,

Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:53 ,

Sonata 2.0 Gas (FULL OPTION)Targuar!Disqe BBS! Nderrohet!

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 03:53 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte viti 2007..

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:52 ,

Shitet Ford S-max 2.0 nafte viti 2007..

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:47 ,

Mercedez Benz Sprinter 515 Frigorifer Doppio Gome

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:36 ,

Shitet Benz C class c200 nafte w203 c220 automatik xhama tzi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:29 ,

Mercedes Benz EVO 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:27 ,

Shitet Golf 5 plus Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:27 ,

Shitet A Clas Automat lekure sensore Avangard xenon

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:26 ,

Shitet toyota yaris automat naft 2007 sensore parkimi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione