Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sharre - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharre,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sharre Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:23 Makina dhe Vegla , Tiranë

Hitachi

13 950 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:11 Të tjera , Fier

Sharre per krasitje honda HHH25 4-kohshe

170 LEK

Dje 18:24 Makina dhe Vegla , Tiranë

Sharre me shine festool

450 LEK

Dje 17:23 Dyqani Makina dhe Vegla , Tiranë

Sharre Hekuri

60 EUR

Dje 09:05 Makina dhe Vegla , Tiranë

SHARRE HEKURI

6 000 EUR

21 Sht 20:43 Makina dhe Vegla , Tiranë

Sharre pendul monofaze 220v

500 EUR

21 Sht 18:27 Makina dhe Vegla , Tiranë

MAKINERI DHE VEGLA TE NDRYSHME

4 400 EUR

21 Sht 12:03 Të tjera , Tiranë

sharre

200 LEK

20 Sht 14:15 Shtëpi , Kavajë

��Shitet shtepi 2 kateshe(+podrum),lagjia"Sharre',Kavaje

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
20 Sht 12:35 Të tjera , Durrës

Shitet

1 LEK

18 Sht 10:10 Ambiente biznesi Depo , Vlorë

Kombinat sharre

2 000 EUR

16 Sht 20:31 Vila , Tiranë

Shitet Vile / Biznes Sallameri !

1 EUR

16 Sht 11:33 Makina dhe Vegla , Pukë

Sharrë shirit (Gaterr)

1 EUR

15 Sht 21:44 Makina dhe Vegla , Tiranë

Makina dhe vegla

10 Sht 21:34 Makina dhe Vegla , Tiranë

Sharre hekuri

450 LEK

10 Sht 16:34 Të tjera , Lushnjë

sharre kombinat

350 EUR

10 Sht 16:22 Të tjera , Lushnjë

sharre

550 EUR

06 Sht 16:13 Të tjera , Korçë

Prerese buke. (Sharre)

01 Sht 14:55 Makina dhe Vegla , Tiranë

Sharrë

9 000 LEK

26 Gush 12:28 Makina dhe Vegla , Tiranë

Sharre bango !

50 000 LEK

23 Gush 17:37 Makina dhe Vegla , Shkodër

Kombinat per marangoz

450 LEK

17 Gush 22:53 Makina dhe Vegla , Tiranë

Sharre Hekuri ne shitje

550 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharre | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • sharre në kategorinë Makina dhe Vegla
  • sharre në kategorinë Ambiente biznesi
  • Sharre në kategorinë Objekte të huaja
  • sharre në kategorinë Punë
  • Sharre në kategorinë Makina | Hyundai
  • Sharre në kategorinë All Category
  • Sharre alumini në kategorinë Materiale për ndërtim
  • SHARRE në kategorinë Qen
  • Sharre në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Sharre mishi në kategorinë Frigoriferë dhe frizë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione