Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sharan viti 2007 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 106

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharan viti 2007,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sharan viti 2007 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:53
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:16 Makina , Tiranë

1.3 NAFTE OPEL MERIVA

2 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C230 AMG FABRIKISHT

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Makina , Fier

PEUGEOT ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:36 Makina , Tiranë

OPEL AUTOMATIK VITI 2004 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:35 Makina , Tiranë

EVO 280 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 Makina , Tiranë

SMART 1.5 NAFT AUTOMAT 2007 SUPER GJENDJE

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:32 Makina , Fier

AUDI A8 3.0 NAFT LUNGO 2007 FULL OPSION

7 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Fier

EVO 320 NAFT 2007 FULL OPSION

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:08 Makina , Tiranë

Okazion ❌ AUDI A3 SPORTBACK S-LINE

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:42 Makina , Tiranë

Shitet & nderrohet vwpassat

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

BMW 1.6 Benz gaz

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:51 Makina , Tiranë

Mercedes c 220 LUK 2012

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 21:31 Makina , Tiranë

E CLASS-280 ,AUTOMAT,2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 12:30 Makina , Tiranë

AUDI A4 S-LINE 3700 euro

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 10:04 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.7 NAFT SHUM EKONOMIK VITI 2007

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 14:15 Makina , Durrës

Okazion Per Kesh C220 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 320 CDI FULLLL AMG

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 15:00 Makina , Tiranë

shitet & nderrohet vwpassat

4 200 EUR

26 Gush 17:39 Makina , Tiranë

FORD TRANSIT 2.2 TDCI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Korr 11:25 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 10:37 Makina , Tiranë

Ford Mondeo AUTOMATIK OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 18:14 Makina , Tiranë

TOYOTA 2007 YARIS AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEE BENZIN+GAZ VITI

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 16:01 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET AUDI S8

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 20:13 Makina , Korçë

SHITET Toyota RAV 4 2.2 D-Cat Viti 2006 ����✅

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 11:12 Makina , Tiranë

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 7700Euro

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 08:54 Makina , Tiranë

Shitet evo 280 viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 16:43 Makina , Durrës

Okazion S550

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:46 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 nafte

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:33 Makina , Durrës

shitet Golf 5 2.0 GT Look Gti Origjinal

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharan viti 2007 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione