Scirocco | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Scirocco,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Scirocco Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:42 ,

VW SCIROCCO R-LINE.2010 DSG.180HP

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 11:18 ,

Scirocco 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 17:02 ,

Scirocco 2011 Full Options

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 04:53 ,

VW Scirocco benzin-gaz, mundesi nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:05 ,

Golf scirocco

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Pri 11:52 ,

Golf scirocco 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Pri 07:53 ,

Vw scirocco

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Mar 23:10 ,

Volswagen scirocco

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 15:08 ,

Shitet VW Scirocco 2011 Automatike 9000 EUR

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:58 ,

Shitet VW Scirocco 2011 Automatike 9000 EUR

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:45 ,

Shitet VW Scirocco 2011 Automatike 9000 EUR

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:56 ,

OKAZION VW SCIROCCO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 10:26 ,

Volkswagen Scirocco 2.0 TDI Allstar

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Jan 13:10 ,

Volkswagen Scirocco 2.0 TDI Allstar DSG

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Nën 12:14 ,

Shitet Volkswagen Scirocco 2017

18 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 23:03 ,

Shitet wv scirocco

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gush 09:19 ,

Volkswagen scirocco

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 19:59 ,

Audi A6 quattro look 2010

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 21:59 ,

Audi a6 shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 21:30 ,

Audi a6 mundesi nderrimi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 21:41 ,

Scirocco sport 2010 2.0 Diesel

10 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 23:36 ,

Volkswagen Scirocco 2.0 TDI

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 21:35 ,

Volkswagen Scirocco 2.0 TDI Allstar DSG

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Sht 15:39 ,

Vw scirocco

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Gush 13:01 ,

Shitet VW scirocco/ mundesi nderrimi

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Korr 08:23 ,

Volkswagen scirocco 1,4 benzine 160cv (118kw)

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 14:30 ,

Shitet VW Volkswagen Scirocco 2.0 benzin viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Korr 18:50 ,

Volkswagen Scirocco

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 14:29 ,

Volkswagen Scirocco

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:50 ,

Kristian Ndreu

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Maj 12:56 ,

Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 18:55 ,

Okazion shitet scirocco

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 15:31 ,

Okazion scirocco

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 21:42 ,

Okazion shitet scirocco

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Scirocco | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione