Santafe | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Santafe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Santafe Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:13 Dyqani ,

Shitet Hyndai SantaFe 2.4 Benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

Hyundai santafe 2009 2.2 nafte

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:45 ,

HYNDAI SANTAFE 2009 AUTOMAT DISKUTUESHEM

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 13:41 ,

Hyundai SantaFe 2011 Automatik 2.2 Crdi Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:58 Dyqani ,

Hyundai SantaFe 2.2 CRDI Automatike

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:04 ,

Hyundai Santafe 2.2 Diezel Automatik

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:29 ,

Hyundai SantaFe Super full

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Pri 14:41 ,

Shitet/nderohet Audi A4 2.0 nafte 2007

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 11:58 ,

Shtet Okazion Manual 131 mij km

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 00:15 Dyqani ,

❌❌U shite❌❌

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 14:10 Dyqani ,

Hyndai Santafe 2.2 Nafte Automat

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:28 ,

hyndai san tafe+nderrohet

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 00:25 Dyqani ,

OKAZION HYUNDAI SANTAFE>2009>AUTOMAT>2.0 NAFTE

6 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 18:14 ,

Shitet Hyundai SantaFe

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 13:10 ,

Hyundai Santa Fe.Naft 2003.Manual.Lekur.3.699€

3 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 19:33 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI Dynamic

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 18:48 ,

hyundai santafe

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:51 ,

Shitet Hyundai santafe

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 12:09 ,

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 09:14 ,

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 09:13 ,

Hyundai Santa Fe 2.0 Nafte Super Gjendje

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:17 ,

Hyundai SantaFe

15 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 21:15 ,

Hyundai santafe 2.4 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 08:48 ,

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 08:28 ,

Shitet

696 969 706 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Shk 09:55 ,

shitet

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 12:17 ,

Hyundai santafe 4/4 automat super mjet 1.9 dizel

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 10:38 ,

Shitet

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 18:02 ,

Hyundai Santafe

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Dhj 16:31 ,

Hyundai santafe

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:45 ,

Hyundai Santafe Automatike 1.9 naft 2005⭐️

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 15:32 ,

hyundai santafe

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 15:32 ,

hyundai santafe

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 15:32 ,

hyundai santafe

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 15:32 ,

hyundai santafe

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 15:32 ,

hyundai santafe

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 15:32 ,

hyundai santafe

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 10:04 ,

Makina Me Qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 11:19 ,

Okazion 5699€ Automat 2.2 nafte

5 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 23:04 ,

Hyundai santafe 2.4 benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 10:06 ,

Hyundai santafe 05 Automat 4x4 naft super

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 10:42 ,

Hyndai Santafe viti 2006

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Sht 21:19 ,

Hyundai santafe

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Santafe | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione