Samurai | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samurai,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Samurai Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:06 ,

Suzuki Jimny -Automat- ���� 1.3 benzine 4x4��

6 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:14 ,

Okazion Shitet suzuki samurai

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 21:56 ,

kembehet bmw seria3 .2mish benxin gas .kembehet me suzuk sam

1 234 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 10:55 ,

Shitet Suzuki SJ Samurai

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 17:48 ,

Shiten

17 000 LEK

02 Dhj 22:49 ,

Vw passat 2001

3 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 14:48 ,

Samurai

250 EUR

20 Korr 15:53 ,

Suzuki samurai

3 500 EUR

02 Korr 11:21 ,

Suzuki samurai

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 08:33 ,

suzuki sj

30 Nën 12:05 ,

Samurai SJ-413

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 16:52 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 15:37 ,

Shitet Suzuki Samurai.

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 08:53 ,

Suzuki sj samurai

Viti: 1996
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Qer 14:58 ,

Citroen

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 20:25 ,

Suzuki Samurai

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 21:32 ,

Suzuki sh samurai 1.3

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Mar 13:34 ,

Shiten suzuki vitara 2.0 v6

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 08:15 ,

Suzuki Sj Samurai 4×4 Viti 1986

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 15:19 ,

Suzuki SJ Samurai

1 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 13:50 ,

Suzuki

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:24 ,

Suzuki Samurai 4x4 benzin

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:50 ,

suzuki 4×4

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Jan 11:51 ,

Suzuki Samurai 4x4

4 000 EUR

10 Sht 11:43 ,

Citroen Berlingo -02

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 14:54 ,

suzuki samurai

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 22:56 ,

SUZUKI SAMURAI -90

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 09:56 ,

Suzuki SJ Samurai -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 18:15 ,

Suzuki Sj Samurai 4x4 -00

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Dhj 15:11 ,

Suzuki SJ Samurai -95

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samurai | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione