S klas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S klas , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj S klas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:13
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:05
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 12:08 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:40 ,

Nisan Qashqai

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

CITROEN ���� Picasso

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:39 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

VW Caddy �� OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

SUZUKI ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:39 ,

Toyota ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

S320 cdi super full option

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:17 ,

S klas

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:16 ,

Mercedes benz S class 500L benzin+gaz

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

Okazion Range rover

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 ,

Mercedes Benc E klas 270 Cdi 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:50 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

AUDI A4 1.6 benzin-gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0 TDI (nafte) *AVANT* 187.000 KM❌

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:59 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

Okazion Fiat Grand Punto 1.3 Benzin Gaz // Impiant Romano

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Motorr Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:37 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:13 Dyqani ,

BMW 730 naft

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:13 Dyqani ,

Mercedes benz ML 350 naft

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Mini Cooper S 1.6 benzin

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Audi Q7 Quattro Ultra 3.0 Tdi me letra te paguara

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:12 Dyqani ,

Mercedes benz GLE 350 naft AMG packet

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:11 Dyqani ,

Mercedes benz Glk 250 naft

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:11 Dyqani ,

Tiguan 2,0 naft 4x4

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Dyqani ,

Volkswagen caddy Maxy 2.0 naft

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Dyqani ,

BMW X5 M 3.5 naft super full

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Dyqani ,

Hondai Santa Fe 2.0 benzin Sport

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:10 Dyqani ,

BMW 535 M benzin

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:10 Dyqani ,

Audi A8 L matrix me letra te paguara per nji vit

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:10 Dyqani ,

Volkswagen Tiguan 2.0 benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

Audi A8 L

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:47 ,

Hummer H2 6.0 V8 Mundesi nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:46 ,

Mercedes benz 300 turbo diesel 1984 full

9 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:35 ,

Mercedes c 220 avangard..letra te sapopaguera..

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:30 ,

Mercedes c 220 ..LETRAT E SAPO PAGUERA...

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:21 ,

✅Mercedes benz B200 CDI FULL OPSION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 ,

Fiat Bravo Nafte super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:53 ,

Audi S line fabrike fulllllll

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Dyqani ,

AUTO ESEM. E 250 NAFTE. AMG LOOK. PANORAM. 360 KAMERA

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:47 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML DIESEL. 118 KM. SEDILE FTOHJE. ⭐️

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:47 Dyqani ,

AUTO ESEM. ML 350 DIESEL. SEDILE FTOHJE. FULLLLL

21 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj S klas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione