Rrulot | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rrulot,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rrulot Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Pri 10:41 ,

Shitet RULOT

8 500 EUR

04 Pri 14:13 ,

Rulote

3 500 EUR Çmimi me zbritje

02 Sht 09:43 ,

Hyundai Atos 1000 cc benzin -99 per pjes per pak

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 20:41 ,

����Okazion shitet Rrulot Itaska Sunova ����

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 20:59 ,

Rrulot

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:16 ,

camper rrulot

300 000 LEK

23 Maj 12:25 ,

Honda HRV benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 08:48 ,

Rrulot Fasfud

4 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 08:48 ,

Rrulot okazjon

3 700 EUR Çmimi me zbritje

17 Shk 15:56 ,

Rrulot fastfood gati per pune

6 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 11:38 ,

Shitet ose jepet me qera rrulot fast food

6 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 21:38 ,

Shitet Makine Rrulote

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 12:26 ,

rrulot

1 500 EUR

13 Maj 20:47 ,

Auto rrulot;Fasfood

Viti: 1993
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Gush 15:55 ,

Rrulot Fast food

150 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 16:11 ,

Shitet Rrulot Iveko "fast food" i kompletuar

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 15:44 ,

Rrulot

8 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rrulot | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Rrulot Rrulot Rrulot Rrulot Rrulot

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione