Rexton | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rexton,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rexton Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:15 ,

OKAZION Ssayoung REXTON 2009 Automat 4X4

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 ,

ssang,,Yong,,rexton

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:38 ,

Ssangyong REXTON Off Road

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:45 ,

OKAZION .Fuoristrade 4X4 REXTON 2009 NDERROHET

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 23:16 ,

Shitet ose Nderrohet Rexton 2.7 nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 12:23 ,

Rexton sangyjon

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 13:40 ,

REXTON OKAZION

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 18:09 ,

Shitet REXTON

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Mar 17:49 ,

REXTON

400 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:59 ,

Rexton

1 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 13:33 ,

Okazionnnn Ssangyong Rexton 4x4 2007

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 20:51 ,

Shitet Rexton 4x4 Automat 270 Di

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 08:29 ,

Okazion !! Ssang-Young REXTON 2.7XDI Nafte

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 10:30 ,

Shitet Rexton 270XDI 2008 Automatic

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:51 ,

OKAZION Shitet REXTON 2.7 Nafte Me Letra (I diskutushem)

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 14:05 ,

Rexton foristrad

3 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Dhj 14:00 Dyqani ,

U SHIT SsangYong Rexton 2.7 xdi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 09:33 ,

tiranë

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 19:31 ,

Shitet Rexton 2007 2800euro

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 13:28 ,

Shitet Rexton

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 13:49 ,

Daniel

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 13:39 ,

Nderrohet/Shitet REXTON 2.7 nafte viti 2006 Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 22:56 ,

Rexton 2.7 4x4

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:06 ,

Shitet Rexton 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 16:10 ,

Rexton

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 23:30 ,

rexton okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 06:59 ,

Shitet foristrade Rexton ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 11:11 ,

REXTON Manual 2.7 naft 0.4

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 14:13 ,

Rexton 2.7 nafte

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 17:21 ,

Ssanyong rexton

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 01:48 ,

Okazion Shitet Foristrade Rexton ose nderrim

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 14:19 ,

Ssangyong REXTON

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 09:19 ,

okazion rexton

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 17:17 ,

Mercedez

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rexton | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione