Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rav 2019 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rav 2019,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rav 2019 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Korr 18:17 Makina , Tiranë

Mercedes c class amg 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Maj 00:55 Makina , Durrës

Shitet Rav 4 2019 / 0692050220

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Dhj 13:48 Makina , Durrës

Toyota Rav 4 nafte 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Sht 13:42 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 MODELI EXECUTIVE

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 19:49 Makina , Tiranë

Rav4 2008 Benzin

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 17:26 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota RAV 4 2.2 D-4D 150 CV DPF 4X4

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Dhj 20:48 Makina , Pogradec

Toyota Rav 4

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 07:44 Makina , Elbasan

Rav 4

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 15:09 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 LUNGO NEW GENERATION FWD

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Sht 14:38 Makina , Elbasan

Toyota rav4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 22:50 Makina , Tiranë

Vw Tiguan

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:46 Makina , Tiranë

Toyota RAV4

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 15:35 Makina , Tiranë

Toyota Rav 4

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 03:53 Makina , Tiranë

Toyota Rav 4 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 14:49 Makina , Berat

Makine Toyota RAV 4

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Qer 13:37 Makina , Tiranë

Toyota RAV 4

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 21:04 Makina , Lezhë

Toyota RAV 4

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 14:44 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 FUNDI 2010

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 19:01 Makina , Tiranë

makin

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 18:39 Makina , Librazhd

Toyota Rav 4 2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 20:45 Makina , Fier

U Shit faleminderit Toyota Rav 4.

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 16:28 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 viti 2003 1.9 TDI 6+R Marsha

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 15:35 Makina , Vlorë

Toyota rav 4 //2.2 nafte

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 12:16 Makina , Korçë

RAV 4 KORCE

6 500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 11:55 Makina , Korçë

RAV 4 KORCE

6 500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Jan 14:31 Makina , Korçë

toyota rav 4

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 16:02 Makina , Tiranë

Shitet toyota rav 4 nafte motorr 2.0 ne gjendje te

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 08:24 Makina , Korçë

MERR JEP TOYOTA RAV 4 ...... KORCE

6 500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Nën 18:58 Makina , Lushnjë

Rav 4 Gaz-Benzine

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Nën 08:15 Makina , Tiranë

OKAZION, SHITET RAV $

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 08:22 Makina , Tiranë

OKAZION, SHITET RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 13:15 Makina , Tiranë

Super OKAZION, SHITET RAV 4

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 19:45 Makina , Tiranë

Toyota RAV 4 ��OKAZION��

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Tet 20:59 Makina , Durrës

Toyota rav 4 Okazion

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 11:16 Makina , Vlorë

Rav 4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 08:22 Makina , Tiranë

Foristrade Toyota Rav 4

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 02:06 Makina , Durrës

Toyota rav 4

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 18:20 Makina , Tiranë

Shes Toyota rav 4

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 13:00 Makina , Tiranë

Toyota Rav 4 2006 2.0 Diesel

7 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Gush 15:09 Makina , Vlorë

Shitet rav 4 viti 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 18:14 Makina , Elbasan

TOYOTA RAV 4 -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 14:40 Makina , Tiranë

Toyota rav 4

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 09:37 Makina , Tiranë

AutomatToyota rav4 4x4 full time 2.0 gas BRC(itali

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 18:29 Makina , Vlorë

Shitet Toyota Rav 4. Sapo erdhi nga Italia

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 21:29 Makina , Tiranë

Toyota Rav-4. 2.0 Nafte. 2005.Full Option.

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 15:51 Makina , Tiranë

Toyota rav 4 viti 2009 Okazion

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 08:20 Makina , Durrës

Mercedes E270 ndrim i mundeshem

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rav 2019 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione